Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet wiatrówka Diana Chaser CO2 4,5 mm Ek < 17J

Cena: 379,00 zł 379.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Diana
Kod produktu: K1-029-102

1px Opis

Bezodrzutowy pistolet Diana Chaser 4,5 mm to celna wiatrówka CO2 w bezkonkurencyjnej cenie. Idealne rozwiązanie do taniego treningu i strzelania rekreacyjnego.


Pistolet wiatrówka Diana Chaser CO2 4,5 mm to propozycja dla wszystkich strzelców, którzy szukają celnej i taniej wiatrówki do strzelania tarczowego. Diana Chaser mm zasilana jest sprężonym CO2, co sprawia, że jest to wiatrówka pozbawiona odrzutu oraz dużej precyzji.


Zalety pistoletu  wiatrówki Diana Chaser CO2 4,5 mm:  • tarczowy pistolet CO2 o bezkonkurencyjnym stosunku jakości do ceny

  • wydajność do 60 strzałów

  • precyzyjna bruzdowana lufa o długości 210 mm

  • mechaniczne przyrządy celownicze w postaci stałej muszki, oraz szczerbiny regulowanej w pionie i poziomie

  • szyna akcesoryjna 11 mm do montażu kolimatora lub innego celownika

  • ergonomiczna sportowa osada z tworzywa sztucznego

  • powiększona ostroga umożliwiająca wysoki chwyt pistoletu

  • regulowany mechanizm spustowy DIT

  • bezpiecznik przetykowy w spuście

  • wygodny mechanizm ładowania śrutu 


Diana Chaser 4,5 mm — precyzyjny pistolet wiatrówka CO2 do strzelania tarczowego


 


Waitrówka CO2 Diana Chaser 4,5 mm ma nowoczesną osadę z wytrzymałego tworzywa, bruzdowaną stalową lufę, mechaniczne przyrządy celownicze oraz szyną 11 mm do montażu celownika optoelektronicznego. Sportowy charakter wiatrówki podkreśla jej ergonomiczny chwyt przystosowany do montażu kolby. Dzięki takiej funkcjonalności wiatrówka zapewnia stabilny chwyt podczas strzelania z jednej ręki. Pistolet wiatrówkowy Diana Chaser 4,5 mm zasilany jest 12 g kapsułą CO2 montowaną w metalowej tubie pod lufą. Z jednej kapsuły możemy oddać do 60 strzałów o równej prędkości początkowej ok.160 m/s. Gazowy napęd CO2 sprawia, że wiatrówka po oddaniu strzału nie generuje żadnego odrzutu, co wpływa na komfort i precyję strzelania.


W pistolecie zastosowaną bruzdowaną lufę o długości aż 210 mm, co ma znaczący wpływ na celność i powtarzalność strzałów. Na zakończeniu lufy zastosowano metalowy tłumik, która obniża odgłos wystrzału oraz pełni funkcję przeciwwagi na masywnego chwytu. Nad bezpieczeństwem czuwa przetykowy bezpiecznik znajdujący się nad spustem w zasięgu palca.


Wiatrówka Diana Chaser 4,5 strzela śrutem diabolo 4,5 mm, cechującym się wysoką celnością oraz dużym zasięgiem. Do ładowania śrutu do komory służy mechanizm bolt-action, obsługiwany za pomocą powiększonej metalowej dźwigni. W pistolecie Diana Chaser 4,5 mm znajduje się regulowany mechanizm spustowy DIT. Spust wiatrówki ma niewielki opór, jest łatwo wyczuwalny i przewidywalny, co znacząco wpływa na precyzję i powtarzalność strzałów.


Pistolet w standardzie ma mechaniczne przyrządy celownicze w postaci stałej muszki oraz mikrometrycznej szczerbiny regulowanej w dwóch płaszczyznach. Jeśli chcemy spróbować swych sił w strzelaniu na większym dystansie, na 11 mm szynie grzbietowej możemy zamontować wybrany celownik optyczny.


W komplecie z pistoletem wiatrówkowym Diana Chaser 4,5 mm otrzymujemy praktyczną torbę transportową zapinaną na zamek błyskawiczny.

Ilość szyn montażowych: 1
Kaliber [mm]: 4,5 mm
Klasa celności: rekreacyjna
Możliwość zamontowania: celownik optyczny
Regulowany spust: tak
Typ spustu: jednostopniowy
Typ śrutu: diabolo
Typ szyny: 11 mm (dovetail)
Wymagane zezwolenie?: nie
Typ zasilania: CO2 12 g
Materiał obudowy: wysokiej jakości tworzywo sztuczne

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl