Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet wiatrówka Glock 17 blowback 4,5 mm BB/Diabolo CO2

Cena: 729,00 zł 729.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Glock
Kod produktu: K1-050-014

1px Opis

Glock 17 blowback 4,5 mm BB/Diabolo CO2 to pistolet pneumatyczny z mocnym systemem blow-back, strzelający śrutem diabolo i BB's, wyposażony w metalowy zamek, dodatkowy bezpiecznik oraz szereg rozwiązań konstrukcyjnych zapożyczonych z broni palnej.


Wierne odwzorowanie Glock 17 gen 3


Wiatrówkę wzorowano na Glock 17, który od wielu lat jest jednym z najbardziej popularnych pistoletów na świecie.


Podobnie jak w wersji bojowej, wiatrówka Glock 17 blowback 4,5 mm BB/Diabolo CO2, ma metalowy ruchomy zamek oraz polimerowy szkielet, którego antypoślizgowe fakturowanie jest zgodne z oryginałem.


Pistolet wyposażono w niskoprofilową dźwignię zrzutu zamka, szynę akcesoryjną, profilowaną rękojeść oraz wysuwany z rękojeści magazynek mieszczący 4 wianuszki na śrut BB's i diabolo.


Po zamontowaniu kapsuły i załadowaniu śrutu ciężar wiatrówki jest niemal taki sam jak bojowego pistoletu Glock 17 generacji 3 (bez amunicji). Pistolet wykorzystuje stałe przyrządy celownicze tj. muszkę z białą kropką oraz szczerbinkę z ramką.


Kontrastowe oznaczenia przyspieszają zgrywanie przyrządów, pozwalają także na strzelanie przy słabym lub szczątkowym świetle.


W przedniej części szkieletu znajduje się szyna montażowa pozwalająca na wykorzystywanie dodatkowych akcesoriów strzeleckich np. laserowego wskaźnika celu lub latarki. Na zamku i szkielecie wiatrówki naniesiono licencjonowane oznaczenia firmy Glock oraz numer seryjny pistoletu.


Stabilność i kontrolę chwytu zapewnia drobne moletowanie bocznych paneli oraz anatomiczne wycięcia na palce.


Zasilanie kapsułą CO2


Do zasilania wiatrówki niezbędna jest 12 g kapsuła CO2, którą montujemy w wysuwanym z rękojeści magazynku. Instalacja i wymiana naboju jest prosta, za sprawą dołączonego klucza imbusowego.


Kapsułę należy umieścić w ramce magazynka następnie za pomocą klucza dokręcić śrubę do wyczuwalnego oporu Jedna kapsuła CO2 pozwala na oddanie do 60 strzałów z wyrównaną prędkością początkową 130 m/s.


Należy pamiętać, że na wydajność strzałów, największy wpływ ma temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.


Mocny odrzut


Gazowa forma zasilania pozwoliła na zastosowanie mocnego systemu blow-back, który odpowiedzialny jest za realistyczny odrzut po oddaniu strzału. Efektowne i odczuwalne „kopnięcie” wiatrówki powoduje, że mamy nieodparte wrażenia strzelania z broni palnej.


Po wystrzeleniu z magazynka wszystkich śrutów zamek blokuje się w tylnym położeniu identycznie jak w broni palnej. Ponowne przygotowanie pistoletu do strzelania wymaga wymiany magazynka, wciśnięcia bocznej dźwigni zrzutu lub energicznego odciągnięcia zamka do tyłu.


Jedna kapsuła pozwala na oddanie do 50 strzałów z wyrównaną prędkością początkową, co stanowi bardzo dobry wynik dla wiatrówki z blow-backiem.


Stalowy śrut BB's lub diabolo 4,5 mm


Wiatrówka Glock 17 blowback 4,5 mm BB/Diabolo CO2 została przystosowana do strzelania zarówno standardowym śrutem diabolo 4,5 mm, jak i stalowym śrutem kulistym BB's 4,46 mm.


Wszystko za innowacyjnego magazynka o specjalnej konstrukcji, mieszczącego 4 wkładki bębenkowe (w tym 3 zapasowe), każda o pojemności 8 śrutów. Po wystrzeleniu śrutu z pierwszej wkładki wystarczy wysunąć magazynek i zainstalować kolejny bębenek z załadowanym wcześniej śrutem.


Taka funkcjonalność powoduję, że każdorazowo w pistolecie możemy przenosić aż 32 śruty, zarówno do dynamicznego, jak i precyzyjnego strzelania.


Bezpieczny mechanizm spustowy


Glock 17 blowback 4,5 mm BB/Diabolo CO2 wyposażono w mechanizm spustowy DAO (z samonapinaniem) z bezpiecznikiem spustowym, który zapobiega oddaniu przypadkowego strzału oraz wymusza prawidłowe ułożenia palca na języku spustowym.


Rozwiązanie to jest zaimplementowane z mechanizmu Safe Action opatentowanego przez markę Glock. Dodatkowym zabezpieczeniem jest bezpiecznik nastawny znajdujący się w obrębie szyny akcesoryjnej.


Glock 17 blowback 4,5 mm BB/Diabolo CO2 to wiatrówka, który nie tylko zapewnia dużą przyjemność ze strzelania, pozwala także na zaoszczędzenie kosztów związanych z zakupem dwóch wiatrówek.

Ilość szyn montażowych: 1
Kaliber [mm]: 4,5 mm
Klasa celności: rekreacyjna
Magazynek: jest
Możliwość zamontowania: celownik laserowy, latarka
Odrzut: mały (do 10 J)
Typ śrutu: BB, diabolo
Wzorowany na: Glock 17 generacji 3
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału
Typ zasilania: CO2 12 g
Kolor: czarny
Materiał obudowy: metal

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl