Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet wiatrówka Glock 19 4,5 mm BB CO2

Cena: 499,00 zł 499.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Glock
Kod produktu: K1-050-006

1px Opis

Glock 19 4,5 mm BB CO2 to pistolet pneumatyczny na CO2, wyposażony w metalowy zamek, wysuwany z rękojeści magazynek oraz szereg rozwiązań konstrukcyjnych zapożyczonych z broni palnej.


Wierne odwzorowanie Glock 19 gen 3


Wiatrówkę wzorowano na Glock 19, który obecnie jest najbardziej popularnym pistoletem typu compact na świecie.


Podobnie jak w wersji bojowej, wiatrówka Glock 19 gen 3, ma metalowy zamek oraz polimerowy szkielet, którego antypoślizgowe fakturowanie jest zgodne z oryginałem.


Pistolet wyposażono w niskoprofilową dźwignię zrzutu zamka, lewostronny zatrzask magazynka, szynę akcesoryjną praz profilowaną rękojeść.


Po zamontowaniu kapsuły i załadowaniu śrutu ciężar wiatrówki jest niemal taki sam jak prawdziwego pistoletu Glock 19 generacji 3 (bez amunicji). Pistolet wykorzystuje stałe przyrządy celownicze tj. muszkę z białą kropką oraz szczerbinkę z ramką.


Kontrastowe oznaczenia przyspieszają zgrywanie przyrządów, pozwalają także na strzelanie przy słabym lub szczątkowym świetle.


W przedniej części szkieletu znajduje się szyna montażowa pozwalająca na wykorzystywanie dodatkowych akcesoriów strzeleckich np. laserowego wskaźnika celu lub latarki. Na zamku i szkielecie wiatrówki naniesiono licencjonowane oznaczenia firmy Glock, oraz numer seryjny pistoletu.


Stabilność i kontrolę chwytu zapewnia drobne moletowanie bocznych paneli oraz anatomiczne wycięcia na palce.


Pistolet wiatrówka Glock 19 4,5 mm BB CO2

Zasilanie kapsułą CO2


Do zasilania wiatrówki niezbędna jest 12 g kapsuła CO2, którą montujemy w rękojeści pistoletu. Instalacja i wymiana naboju jest prosta i nie wymaga stosowania dodatkowych narzędzi. Wystarczy zdjąć tylną okładziną chwytu, umieścić kapsułę w rękojeści oraz dokręcić śrubę do wyczuwalnego oporu.


Czynność tę ułatwia klucz imbusowy zamocowany do zdejmowanej okładziny. Taka funkcjonalność powoduje, że imbus zawsze towarzyszy wiatrówce, co pozwala uniknąć problemu z wymianą naboju CO2.


Jedna kapsuła CO2 pozwala na oddanie do 60 strzałów z wyrównaną prędkością początkową 128 m/s. Należy pamiętać, że na wydajność strzałów, największy wpływ ma temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.


Stalowy śrut BB's


Wiatrówka strzela okrągłym śrutem stalowym 4,46 mm, który ładujemy do metalowego magazynka wysuwanego z rękojeści. Podajnik magazynka można zablokować w dolnym położeniu, pozwala na to na ładowanie 16 szt. śrutu metodą grawitacyjną bezpośrednio z pojemnika.


W odróżnieniu od śrutu ołowianego, BB'S nawet pod wpływem nacisku nie ulega odkształceniom, dlatego mogą być bezpiecznie ładowany do magazynków o dużej pojemności.


Bezpieczny mechanizm spustowy


Glock 19 4,5 mm BB CO2 wyposażono w mechanizm spustowy DAO (z samonapinaniem) z bezpiecznikiem spustowym, który zapobiega oddaniu przypadkowego strzału oraz wymusza prawidłowe ułożenia palca na języku spustowym.


Rozwiązanie to jest zaimplementowane z mechanizmu Safe Action opatentowanego przez markę Glock.


Glock 19 4,5 mm BB CO2 to wiatrówka, który wypełniła istniejącą od długiego czasu lukę rynkową. Oprócz solidnej świetnie spasowanej konstrukcji opartej na broni, pistolet pozwala przede wszystkim czerpać przyjemność płynącą ze strzelania oraz możliwości spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.


Wymiary


Pistolet wiatrówka Glock 19 4,5 mm BB CO2

Kaliber [mm]: 4,5 mm
Magazynek: jest
Typ śrutu: BB
Wymagane zezwolenie?: nie
Wzorowany na: Glock 19
Ilość bezpieczników: 1
Typ zasilania: CO2 12 g
Kolor: czarny
Okres gwarancyjny: 24 miesiące

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl