Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet wiatrówka H&K Heckler&Koch HK45 4,5 mm BB CO2

Cena: 409,00 zł 409.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Heckler&Koch
Kod produktu: K1-054-010

1px Opis

H&K Heckler&Koch HK45 4,5 mm BB CO2 to wydajny pistolet wiatrówkowy będący wierną repliką pistoletu bojowego HK45.


Wierna replika


Wiatrówka cechuje się solidną konstrukcji, w której możemy wyróżnić ciężki metalowy zamek (stały) oraz polimerowy szkielet, nawiązujące do budowy oryginalnego HK45.


Podobnie jak w oryginale pistolet ma powiększony kabłąk, metalowy zamek oraz szkielet wyposażony w szynę akcesoryjną 22 mm pozwalającą na montaż latarki lub laserowego znacznika celu.


Rękojeść pistoletu ma profilowane wycięcia na palce oraz drobne antypoślizgowe teksturowanie identyczne z fakturą okładzin broni palnej. Powyższe rozwiązania powodują, że wiatrówka bardzo dobrze i komfortowo leży niemalże w każdej dłoni.


Wiatrówka ma mechaniczne przyrządy celownicze, oznaczone kontrastowymi białymi kropkami, pozwalającymi na szybsze zgrywanie muszki i szczerbinki oraz łatwiejsze „wejście w cel”.


Wszystkich pasjonatów broni i militariów z pewnością ucieszy fakt, że na wiatrówce naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta Heckler&Koch.


Wydajne zasilanie


Wiatrówka zasilana jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w rękojeści pistoletu pod tylną okładziną. Sprężony dwutlenek węgla nadaje wystrzelonym śrutom BB's prędkość do 125 m/s oraz umożliwia celne strzelanie na dystansie około 20 m.


Dobrej jakości nabój CO2 pozwala na oddanie około 60 wyrównanych strzałów. Ilość ta jest zależna przede wszystkim od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji wiatrówki. Trzeba także pamiętać, że kapsułę CO2 (przebitą) może pozostawić w wiatrówce maksymalnie 48 godzin.


Po upływie tego czasu kapsułę należy usunąć lub ją „wystrzelać”. Montaż oraz wymiana kapsuły są bardzo proste, wymagają jedynie podniesienia tylnej części chwytu, wsunięcia kapsuły do magazynka oraz dokręcenia jej za pomocą śruby motylkowej.


Stalowy śrut BB's


Wysuwany z rękojeści metalowy magazynek mieści 19 sztuk śrutu BB's 4,46 mm, który najlepiej sprawdzają się w rekreacyjnym strzelaniu do celów reaktywnych, puszek, butelek itp.


Dzięki zastosowaniu obustronnej dźwigni zatrzasku magazynka proces jego wymiany jest bardzo wygodny zarówno dla prawo, jak i leworęcznych użytkowników.


Podajnik magazynka można zablokować w dolnym położeniu, pozwala na to na ładowanie śrutu metodą grawitacyjną bezpośrednio z pojemnika.


W odróżnieniu od śrutu ołowianego, BB'S nawet pod wpływem nacisku nie ulega odkształceniom, dlatego mogą być bezpiecznie ładowany do magazynków o dużej pojemności.


Mechanizm spustowy DAO


W wiatrówce zastosowano mechanizm spustowy DAO (double action only), który umożliwia strzelanie wyłącznie z wykorzystaniem samonapinania.


Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim prosta i instynktowna obsługa, co powoduje, że wiatrówka H&K Heckler&Koch HK45 4,5 mm BB CO2 świetnie sprawdzi się w rękach osób rozpoczynających swoją przygodę ze strzelectwem pneumatycznym.


Podczas przenoszenia lub przechowywania wiatrówki, mechanizm spustowy można zablokować za pomocą bezpiecznika skrzydełkowego, umieszczonego po lewej stronie szkieletu.

Kaliber [mm]: 4,5 mm
Klasa celności: rekreacyjna
Odrzut: brak
Typ spustu: DAO (Double Action Only - wyłącznie podwójnego działania)
Typ śrutu: BB
Typ szyny: 22 mm (weaver), 22 mm (picatinny)
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału
Typ zasilania: CO2 12 g
Materiał obudowy: wysokiej jakości tworzywo sztuczne
Okres gwarancyjny: 24 miesiące

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl