Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Pistolet wiatrówka IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2

Cena: 309,00 zł 309.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Kod produktu: K1-342-000

1px Opis

IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2 to nowoczesny pistolet wiatrówkowy strzelający śrutem BB's, wyposażony w ciężki metalowy zamek, profilowaną rękojeść oraz szynę akcesoryjną Picatinny.


Wierna replika


IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2 jest repliką pneumatyczną izraelskiego pistoletu Jericho 941, nazywanego także Baby Eagle, nawiązując do znanego modelu Desert Eagle.


Wiatrówka cechuje się dobrym spasowaniem i wykończeniem konstrukcji, w której możemy wyróżnić ciężki metalowy zamek (ruchomy) oraz polimerowy szkielet, nawiązuące do budowy oryginału.


Podobnie jak w oryginale pistolet ma powiększony kabłąk, szkielet z szyną akcesoryjną, bezpiecznik skrzydełkowy oraz zamek żebrowany w przedniej i tylnej części. Rękojeść pistoletu ma profilowane wycięcia na palce oraz drobne antypoślizgowe teksturowanie zgodne z fakturą okładzin broni palnej.


Powyższe rozwiązania powodują, że wiatrówka bardzo dobrze i komfortowo leży niemalże w każdej dłoni. Wiatrówka ma mechaniczne przyrządy celownicze, oznaczone kontrastowymi białymi kropkami, pozwalającymi na szybsze zgrywanie muszki i szczerbinki oraz łatwiejsze „wejście w cel”.


Zamek pistoletu jest ruchomy, co umożliwia jego „suche” przeładowanie. Należy jednak pamiętać, że pistolet nie ma systemu blow-back, dlatego zamek „nie pracuje” podczas strzału.


Wszystkich pasjonatów broni i militariów z pewnością ucieszy fakt, że na wiatrówce naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta Israel Military Industries.


Wydajne zasilanie


Wiatrówka zasilana jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w metalowym magazynku. Sprężony dwutlenek węgla nadaje wystrzelonym śrutom BB's prędkość do 115 m/s oraz umożliwia celne strzelanie na dystansie około 20 m.


Dobrej jakości nabój CO2 pozwala na oddanie około 60 wyrównanych strzałów. Ilość strzałów jest głównie zależna od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji wiatrówki. Trzeba również pamiętać, że kapsułę CO2 (przebitą) może pozostawić w wiatrówce maksymalnie 48 godzin.


Po upływie tego czasu kapsułę należy usunąć lub ją „wystrzelać”. Montaż oraz wymiana kapsuły są bardzo proste, wymagają jedynie wsunięcia kapsuły do magazynka oraz dokręcenia jej za pomocą dołączonego klucza imbusowego.


Stalowy śrut BB's


Wysuwany z rękojeści magazynek mieści aż 23 sztuki śrutu BB's 4,46 mm, który najlepiej sprawdzają się w rekreacyjnym strzelaniu do celów reaktywnych, puszek, butelek itp.


Podajnik magazynka można zablokować w dolnym położeniu, pozwala na to na ładowanie śrutu metodą grawitacyjną bezpośrednio z pojemnika.


W odróżnieniu od śrutu ołowianego, BB'S nawet pod wpływem nacisku nie ulega odkształceniom, dlatego mogą być bezpiecznie ładowany do magazynków o dużej pojemności.


Mechanizm spustowy DAO


W wiatrówce zastosowano mechanizm spustowy DAO (double action only), który umożliwia strzelanie wyłącznie z wykorzystaniem samonapinania.


Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim prosta i instynktowna obsługa, co powoduje, że wiatrówka IWI Jericho B 4,5 mm BB CO2 świetnie sprawdzi się w rękach osób rozpoczynających swoją przygodę ze strzelectwem pneumatycznym.


Podczas przenoszenia lub przechowywania mechanizm spustowy można zablokować za pomocą bezpiecznika skrzydełkowego wygodnie usytuowanego w zasięgu kciuka po lewej stronie szkieletu.

Kaliber [mm]: 4,5 mm
Magazynek: jest
Możliwość zamontowania: celownik laserowy, latarka
Odrzut: brak
Regulowany spust: nie
Typ spustu: DAO (Double Action Only - wyłącznie podwójnego działania)
Typ śrutu: BB
Typ szyny: 22 mm (picatinny)
Wymagane zezwolenie?: nie
Ilość bezpieczników: 1
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik manualny
Typ zasilania: CO2 12 g
Kolor: czarny
Materiał obudowy: polimer
Okres gwarancyjny: 24 miesiące

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl