Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet wiatrówka Legends P.08 4,5 mm BB CO2

Cena: 409,00 zł 409.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Legends
Kod produktu: K1-204-001

1px Opis

Legends P.08 4,5 mm BB CO2 to solidna wiatrówka o metalowej konstrukcji, która jest wierną repliką legendarnego pistoletu P08 Parabellum używanego podczas I i II wojny światowej.


Konstrukcja full metal


Wiatrówka cechuje się doskonałym spasowaniem i wykończeniem konstrukcji, którą niemal w całości (poza okładzinami rękojeści) wykonano z metalu.


Pistolet ma metalową konstrukcję o ciężarze zbliżonym do oryginału (816 g), kratkowane okładziny, chwyt o anatomicznym kącie, płynnie działający mechanizm spustowy DA oraz wysuwany z rękojeści magazynek.


Te wszystkie cechy powodują, że mamy nieodparte wrażenie obcowania z prawdziwą bronią, dlatego Legends P.08 4,5 mm BB CO2 z pewnością przypadnie do gustu pasjonatom broni historycznej oraz rekonstruktorom.


Polimerowe okładziny mają delikatne kratkowanie, które powoduje, że wiatrówka nie wyślizguje się z dłoni podczas strzelania. Legends P.08 4,5 mm BB CO2 wykorzystuje mechaniczne przyrządy celownicze o stałym ustawieniu, zalecane do strzelania precyzyjnego oraz nauki strzelania.


Automatyczne przeładowanie


Wiatrówka zasilana jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w pod okładziną rękojeści. Sprężony dwutlenek węgla nadaje wystrzelonym śrutom diabolo prędkość do 125 m/s oraz umożliwia celne strzelanie na dystansie około 20 m.


Dobrej jakości nabój CO2 pozwala na oddanie około 60 wyrównanych strzałów. Ilość strzałów jest także zależna od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji wiatrówki. Trzeba również pamiętać, że kapsułę CO2 (przebitą) może pozostawić w wiatrówce maksymalnie 48 godzin.


Po upływie tego czasu kapsułę należy usunąć lub ją „wystrzelać”. Montaż oraz wymiana kapsuły są bardzo proste, wymagają jedynie zdjęcia okładziny, umieszczenia kapsuły w rękojeści oraz dokręcenia jej za pomocą śruby dociskowej.


Stalowy śrut BB's 4,46 mm


Wysuwany z rękojeści metalowy magazynek mieści 20 sztuk śrutu BB's 4,46 mm, który najlepiej sprawdzają się w rekreacyjnym strzelaniu do celów reaktywnych, puszek, butelek itp.


Podajnik magazynka można zablokować w dolnym położeniu, pozwala na to na ładowanie śrutu metodą grawitacyjną bezpośrednio z pojemnika.


W odróżnieniu od śrutu ołowianego, BB'S nawet pod wpływem nacisku nie ulega odkształceniom, dlatego mogą być bezpiecznie ładowany do magazynków o dużej pojemności.


Magazynek wysuwany jest za pomocą bocznego przycisku umieszczonego przed kabłąkiem.


Mechanizm spustowy DA


W wiatrówce zastosowano mechanizm spustowy DA (double action), który umożliwia strzelanie wyłącznie z wykorzystaniem samonapinania.


Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim prosta i instynktowna obsługa, co powoduje, że wiatrówka Legends P.08 świetnie sprawdzi się w rękach osób rozpoczynających swoją przygodę ze strzelectwem pneumatycznym.


Podczas przenoszenia lub przechowywania mechanizm spustowy można zablokować za pomocą lewostronnego bezpiecznika skrzydełkowego.

Kaliber [mm]: 4,5 mm
Typ spustu: DAO (Double Action Only - wyłącznie podwójnego działania)
Typ śrutu: BB
Wzorowany na: Luger P.08
Typ zasilania: CO2 12 g
Kolor: czarny
Materiał obudowy: metal
Materiał okładzin: tworzywo sztuczne
Okres gwarancyjny: 24 miesiące

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl