Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet wiatrówka Ruger Mark IV 4,5 mm czarny

Cena: 329,00 zł 329.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Ruger
Kod produktu: K1-099-036

1px Opis

Ruger Mark IV to wiatrówka sprężynowa wzorowana na popularnym pistolecie bocznego zapłonu, który swoją popularność zawdzięcza wyjątkowej ergonomii i celności.


Wiatrówki sprężynowe Ruger w sklepie strzeleckim Kolba


Ruger Mark IV to pistolet pneumatyczny, która łączy cechy tradycyjnej wiatrówki sprężynowej z ergonomią pistoletu sportowego. Szkielet oraz zamek pistoletu wykonano z matowego polimeru, o wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Kluczowe elementy wiatrówki tj. lufę, mechanizm spustowy i przyrządy celownicze są oczywiście metalowe, co gwarantuje trwałość i niezawodność działania. Symetryczna rękojeść pistoletu ma antypoślizgowe teksturowanie oraz zwiększony kąt nachylenia, co zapewnia stabilny i komfortowy chwyt zarówno dla prawo, jak i leworęcznych strzelców. Pistolet ma mechaniczne przyrządy celownicze w postaci regulowanej w pionie i poziomie szczerbinki oraz światłowodowej muszki, ułatwiającej wejście w cel.


Pistolety wiatrówkowe Ruger - akcesoria strzeleckie w sklepie Kolba


Wiatrówka ma klasyczny napęd sprężynowo-tłokowy, w którym kompresji powietrza dokonujemy mechanicznie poprzez „złamanie lufy”. Ta klasyczna forma napędu pomimo upływu czasu nadal uchodzi za jedną z najbardziej popularnych i najtańszych w kwestii eksploatacji. Solidny stalowy zaczep pewnie blokuje lufę po przełamaniu. Pistolet strzela śrutem diabolo 4,5 mm, z maksymalną energią 3 J. Za precyzję i powtarzalność strzałów odpowiedzialne są osiowo mocowana bruzdowana lufa oraz mechanizm spustowy o niewielkim oporze i krótkiej drodze. W wiatrówce zastosowano bezpiecznik automatyczny, który aktywuje się w momencie przełamania lufy i zapobiega oddaniu niekontrolowanego strzału. Ruger Mark IV 4,5 mm to wiatrówka sprężynowa dla początkujących, którą cechuje wysoka celność, dobra jakość wykonania oraz oryginalna stylistyka broni palnej.

Kaliber [mm]: 4,5 mm
Klasa celności: rekreacyjna
Typ spustu: jednostopniowy
Typ śrutu: diabolo
Wymagane zezwolenie?: nie
Ilość bezpieczników: 1
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik automatyczny
Typ zasilania: sprężynowy
Materiał obudowy: wysokiej jakości tworzywo sztuczne

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl