Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet wiatrówka Smith&Wesson M&P 45 M2.0 4,5 mm

Cena: 639,00 zł 639.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Kod produktu: K1-343-054

1px Opis

S&W M&P 45 M2.0 4,5 mm to wiatrówka CO2 na śrut diabolo, który gwarantuje celność i duży zasięg strzałów. Doskonały wybór dla osób szukających wiatrówki zarówno do dynamicznego, jak i precyzyjnego strzelania.


Wierna replika


Wiatrówka cechuje się solidną konstrukcją wykonaną z metalu oraz wzmocnionego polimeru. Rękojeść pistoletu ma antypoślizgowe teksturowanie, dzięki któremu wiatrówka stabilnie i wygodnie leży w dłoni. S&W M&P 45 M2.0 4,5 mm ma mechaniczne przyrządy celownicze oznaczone żółtymi kropkami. Kontrastowe oznaczenia pozwalają na szybsze zgrywanie przyrządów, łatwiejsze „wejście w cel” oraz strzelanie w słabszych warunkach oświetleniowych. Wszystkich pasjonatów broni i militariów z pewnością ucieszy fakt, że na wiatrówce naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta Smith&Wesson. Metalowy zamek o dwuczęściowej konstrukcji ma szerokie żebrowanie, które zapewnia pewny chwyt podczas przeładowania.


Wydajne zasilanie


Wiatrówka zasilana jest 12 g kapsułą CO2, montowaną pod tylną okładziną rękojeści pistoletu. Sprężony dwutlenek węgla nadaje wystrzelonym śrutom diabolo prędkość do 95 m/s oraz umożliwia celne strzelanie na dystansie około 25 m.


 Montaż oraz wymiana kapsuły są bardzo proste, wymagają jedynie odsunięcia okładzin chwytu, wsunięcia kapsuły do magazynka oraz dokręcenia jej za pomocą śruby motylkowej. Markowa kapsuła CO2 pozwala na oddanie około 85 wyrównanych strzałów, co stanowi bardzo dobry wynik w tej klasie cenowej. Ilość ta jest zależna przede wszystkim od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji wiatrówki. Przebitą kapsułę CO2 może pozostawić w wiatrówce maksymalnie 48 godzin. Po upływie tego czasu kapsułę należy usunąć lub ją „wystrzelać”.


Precyzja strzałów


Dzięki zastosowaniu bruzdowanej lufy pistolet jest przystosowany do strzelania klasycznym śrutem diabolo 4,5 mm. W odróżnieniu od pistoletów na BB'S wiatrówka na śrut diabolo pozwala na precyzyjne i powtarzalne strzelanie nawet większym dystansie.


Śrut diabolo ładowany jest do wyjmowanego 8-strzałowego magazynka wianuszkowego montowanego w górnej części zamka. Z uwagi na konstrukcję magazynka do strzelania zaleca się używanie wyłącznie śrutu płaskiego.


Mechanizm spustowy DAO


W wiatrówce zastosowano mechanizm spustowy DAO (double action only), który umożliwia strzelanie wyłącznie z wykorzystaniem samonapinania. Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim prosta i instynktowna obsługa, dlatego wiatrówka S&W M&P M2.0 45 4,5 mm świetnie sprawdzi się w rękach osób rozpoczynających swoją przygodę ze strzelectwem pneumatycznym.


Podczas przenoszenia lub przechowywania wiatrówki, mechanizm spustowy można zablokować za pomocą bezpiecznika zewnętrznego, umieszczonego po prawej stronie szkieletu.

Ilość szyn montażowych: 1
Kaliber [mm]: 4,5 mm
Klasa celności: rekreacyjna
Magazynek: jest
Możliwość zamontowania: celownik laserowy, latarka
Typ spustu: DA/SA (double action/single action - podwójnego/pojedynczego działania)
Typ śrutu: diabolo
Typ szyny: 22 mm (picatinny)
Wymagane zezwolenie?: nie
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik manualny
Typ zasilania: CO2 12 g
Kolor: czarny
Materiał obudowy: metal, polimer
Materiał okładzin: tworzywo sztuczne
Okres gwarancyjny: 24 miesiące

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl