Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet wiatrówka Smith&Wesson M&P40 czarna 4,5 mm BB CO2

Cena: 319,00 zł 319.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Kod produktu: K1-343-004

1px Opis

Przedstawiamy Państwu pneumatyczną replikę znanego amerykańskiego producenta broni firmy Smith&Wesson.
Wiatrówka Smith&Wesson M&P40 to przede wszytskim oryginalność, wysoka dbałość o szczegóły oraz wysoka celność. Pistolet zasilany jest 12 gramowymi kapsułami CO2, które umiejscowione są w rękojeści pistoletu. Na jednej kapsule CO2 jesteśmy wstanie oddać do 80 strzałów z śrutu BBS. Wiatrówka została wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS a zamek, magazynek, jak i jej części wewnętrzne z metalu. Teksturowana powierzchnia rękojeści sprawia, że replika pewnie leży w dłoni nawet w najbardziej wymagających warunkach użytkowania.
Ważnym elementem wiatrówki jest wykorzystanie systemu Double Action. Przed niekontrolowanym strzałem chroni nas nastawny bezpiecznik umieszczony nad językiem spustowym z prawej strony. Na mechaniczny system celowniczy naniesiono białe plamki, dzięki takiemu zabiegowi poprawiono celowanie w ciężkich warunkach atmosferycznych lub w słabym oświetleniu. Pod lufą producent umieścił szynę montażową 22 mm, do której możemy dołączyć szereg dodatków jak celownik laserowy czy też latarkę taktyczną.
Pistolet jest wierną kopią oryginału, dzięki czemu idealnie nadaje się do treningu strzeleckiego zachowując duży realizm.

Smith&Wesson M&P40 czarna 4,5 mm BB CO2 to budżetowa wiatrówka CO2 będąca wierną repliką amerykańskiego pistoletu Smith Wesson M@P40.


Wierna replika


Wiatrówka cechuje się solidną konstrukcją, w której możemy wyróżnić ciężki metalowy zamek (stały) oraz polimerowy szkielet, nawiązujące do budowy oryginalnego M@P40.


Podobnie jak w oryginale pistolet ma wygodną rękojeść, światłowodową szczerbinę oraz szkielet wyposażony w szynę akcesoryjną 22 mm pozwalającą na montaż latarki lub laserowego znacznika celu.


Rękojeść pistoletu ma antypoślizgowe teksturowanie, dzięki któremu pistolet stabilnie i wygodnie leży w dłoni.


Wiatrówka ma mechaniczne przyrządy celownicze, w postacie światłowodowej szczerbinki oraz muszki oznaczonej białą kropką. Pozwala to na znacznie szybsze zgrywanie przyrządów, łatwiejsze „wejście w cel” oraz strzelanie w słabszych warunkach oświetleniowych.


Wszystkich pasjonatów broni i militariów z pewnością ucieszy fakt, że na wiatrówce naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta Smith&Wesson.


Wydajne zasilanie


Wiatrówka zasilana jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w rękojeści pistoletu po odsunięciu okładzin. Sprężony dwutlenek węgla nadaje wystrzelonym śrutom BB's prędkość do 130 m/s oraz umożliwia celne strzelanie na dystansie około 20 m.


Dobrej jakości nabój CO2 pozwala na oddanie około 80 wyrównanych strzałów. Ilość ta jest zależna przede wszystkim od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji wiatrówki. Trzeba także pamiętać, że kapsułę CO2 (przebitą) może pozostawić w wiatrówce maksymalnie 48 godzin.


Po upływie tego czasu kapsułę należy usunąć lub ją „wystrzelać”. Montaż oraz wymiana kapsuły są bardzo proste, wymagają jedynie odsunięcia okładzin chwytu, wsunięcia kapsuły do magazynka oraz dokręcenia jej za pomocą śruby motylkowej.


Stalowy śrut BB's


Wysuwany z rękojeści metalowy magazynek mieści 19 sztuk śrutu BB's 4,46 mm, który najlepiej sprawdzają się w rekreacyjnym strzelaniu do celów reaktywnych, puszek, butelek itp.


Dzięki wygodnemu usytuowaniu przycisku zatrzasku magazynka jego zwolnienie w przypadku osób o większych dłoniach nie wymaga zmiany chwytu.


Podajnik magazynka można zablokować w dolnym położeniu, pozwala na to na ładowanie śrutu metodą grawitacyjną bezpośrednio z pojemnika.


W odróżnieniu od śrutu ołowianego, BB'S nawet pod wpływem nacisku nie ulega odkształceniom, dlatego mogą być bezpiecznie ładowany do magazynków o dużej pojemności.


Mechanizm spustowy DAO


W wiatrówce zastosowano mechanizm spustowy DAO (double action only), który umożliwia strzelanie wyłącznie z wykorzystaniem samonapinania.


Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim prosta i instynktowna obsługa, co powoduje, że wiatrówka Smith&Wesson M&P40 świetnie sprawdzi się w rękach osób rozpoczynających swoją przygodę ze strzelectwem pneumatycznym.


Podczas przenoszenia lub przechowywania wiatrówki, mechanizm spustowy można zablokować za pomocą bezpiecznika zewnętrznego, umieszczonego po prawej stronie szkieletu.

Kaliber [mm]: 4,5 mm
Klasa celności: rekreacyjna
Odrzut: mały (do 10 J)
Typ spustu: DA (Double Action - podwójnego działania)
Typ śrutu: BB
Typ szyny: 22 mm (weaver), 22 mm (picatinny)
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału
Typ zasilania: CO2 12 g
Kolor: czarny
Materiał obudowy: wysokiej jakości tworzywo sztuczne
Okres gwarancyjny: 24 miesiące

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl