Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet wiatrówka Umarex HPP 4,5 mm BB CO2

Cena: 419,00 zł 419.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Umarex
Kod produktu: K1-121-065

1px Opis

Umarex HPP 4,5 mm to wiatrówka CO2 o metalowej konstrukcji, w której zastosowano wydajny mechanizm zasilania Hi Power, system odrzutu zamka blow-back oraz funkcjonalną szynę akcesoryjną.


Solidna konstrukcja


Wiatrówka cechuje się doskonałym spasowaniem i wykończeniem detali, a także dużym ciężarem (823 g), co zawdzięcza ciężkiej metalowej konstrukcji. Z polimeru wykonano jedynie okładziny.


Antypoślizgowe teksturowanie rękojeści oraz przedłużona stopka magazynka zapewniają pewny i komfortowy chwyt wiatrówki bez względu na wielkość dłoni. Zamek pistoletu jest żebrowany w tylnej części, co pozwala na komfortowe przeładowanie.


Na szkielecie pistoletu znajduje się szyna Picatinny, umożliwiająca montaż dodatkowych akcesoriów strzeleckich np. laserowego znacznika celu, latarki lub trenażera Mantis.


Umarex HPP ma mechaniczne przyrządy celownicze, w postaci stałej szczerbiny oraz muszki z białym oznaczeniem.


Wydajne zasilanie


Wiatrówka zasilana jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w rękojeści. Sprężony dwutlenek węgla nadaje wystrzelonym śrutom BB's prędkość do 130 m/s oraz umożliwia celne strzelanie na dystansie około 20 m.


W wiatrówce zaimplementowano system Hi Power, który odpowiada zwiększoną wydajność strzałów. Dzięki niemu z pistoletu można oddać nawet do 150 wyrównanych strzałów!


Ilość strzałów jest oczywiście zależna od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji wiatrówki. Trzeba również pamiętać, że kapsułę CO2 (przebitą) może pozostawić w wiatrówce maksymalnie 48 godzin.


Po upływie tego czasu kapsułę należy usunąć lub ją „wystrzelać”. Montaż oraz wymiana kapsuły są bardzo proste, wymagają jedynie wsunięcia kapsuły do magazynka oraz dokręcenia jej za pomocą dołączonego klucza imbusowego.


Mocny odrzut blow-back


Zasilanie CO2 pozwoliło na zastosowanie systemu blow-back, który jest odpowiedzialny za realistyczny odrzut zamka po oddaniu strzału. Efektowne i odczuwalne „kopnięcie” wiatrówki powoduje, że mamy nieodparte wrażenia strzelania z broni palnej.


Po wystrzeleniu z magazynka wszystkich BB's zamek pozostaje w tylnym położeniu. Wymiana magazynka, przeładowanie oraz proces oddawania strzału również nawiązują do mechaniki broni palnej.


Taka funkcjonalność gwarantuje doskonałą zabawę, pozwalając jednocześnie na bezpieczną naukę strzelania.


Stalowy śrut BB's


Wysuwany z rękojeści magazynek mieści 15 sztuk śrutu BB's 4,46 mm, który najlepiej sprawdzają się w rekreacyjnym strzelaniu do celów reaktywnych, puszek, butelek itp.


Podajnik magazynka można zablokować w dolnym położeniu, pozwala na to na ładowanie śrutu metodą grawitacyjną bezpośrednio z pojemnika.


W odróżnieniu od śrutu ołowianego BB'S nawet pod wpływem nacisku nie ulega odkształceniom, dlatego mogą być bezpiecznie ładowany do magazynków o dużej pojemności.


Mechanizm spustowy DA


W wiatrówce zastosowano mechanizm spustowy DA (double action), który umożliwia strzelanie wyłącznie z wykorzystaniem samonapinania.


Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim prosta i instynktowna obsługa, co powoduje, że wiatrówka Umarex HPP 4,5 mm świetnie sprawdzi się w rękach osób rozpoczynających swoją przygodę ze strzelectwem pneumatycznym.


Podczas przenoszenia lub przechowywania mechanizm spustowy można zablokować za pomocą bezpiecznika zewnętrznego usytuowanego po prawej stronie szkieletu.

Cechy dodatkowe: -
Ilość szyn montażowych: 1
Kaliber [mm]: 4,5 mm
Magazynek: jest
Tryb strzelania: Single (tryb jednostrzałowy)
Typ spustu: DA (Double Action - podwójnego działania)
Typ śrutu: BB
Typ szyny: 22 mm (picatinny)
Wymagane zezwolenie?: nie
Ilość bezpieczników: 1
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik manualny
Typ zasilania: CO2 12 g
Materiał obudowy: metal
Materiał zamka: metal
Okres gwarancyjny: 24 miesiące

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl