Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet wiatrówka Umarex Strike Point 5,5 mm Diabolo PCA

Cena: 299,00 zł 299.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Umarex
Kod produktu: K1-121-162

1px Opis

Umarex Strike Point 5,5 mm to jednostrzałowy pistolet pneumatyczny systemu PCA, przeznaczony do rekreacji oraz nauki strzelania.


Wiatrówka przeznaczona jest dla osób, które szukają celnego i ekonomicznego w użytkowaniu pistoletu, łączącego oryginalny design oraz wysoką powtarzalność. Konstrukcja pistoletu opiera się na polimerowym szkielecie oraz metalowych podzespołach. Teksturowany chwyt powoduje, że pistolet pewnie i wygodnie leży w dłoni bez względu na wiek i płeć strzelca.


Umarex Strike Point 5,5 mm wykorzystuje system PCA (Pre Charged Air), w którym użytkownik sam decyduje, z jaką energią i prędkością wylotową odda strzał. Kompresji powietrza dokonujemy za pomocą podlufowej dźwigni. W zależności od naszych potrzeb i dystansu, na którym strzelamy wykonujemy od 2 do 10 wtłoczeń. Taka forma zasilania znacząco obniża koszt eksploatacji wiatrówki oraz gwarantuje dużą powtarzalność strzałów.


Długa lufa pistoletu oraz wykorzystywany do strzelania śrut diabolo zapewniają precyzję na krótkich i średnich dystansach. Do ładowania śrutu służy zamek czterotaktowy wzorowany na systemie stosowanym w broni palnej. Przetykowa blokada pozwala na zablokowanie mechanizmu spustowego po zakończeniu strzelania lub na czas transportu. W pistolecie zastosowano światłowodowe przyrządy celownicze w postaci stałej muszki oraz regulowanej w pionie i poziomie szczerbince.


Umarex Strike Point 5,5 mm to świetny wybór dla początkujących strzelców oraz osób dysponującym mniejszym budżetem. 

Kaliber [mm]: 5,50 mm
Klasa celności: rekreacyjna
Odrzut: brak
Typ spustu: SA (single action - pojedynczego działania)
Typ śrutu: diabolo
Wymagane zezwolenie?: nie
Ilość bezpieczników: 1
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik manualny
Typ zasilania: PCA
Materiał obudowy: polimer
Okres gwarancyjny: 24 miesiące

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl