Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet wiatrówka Umarex Trevox 4,5 mm Diabolo

Cena: 519,00 zł 519.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Umarex
Kod produktu: K1-121-163

1px Opis

Precyzyjne przyrządy celownicze oraz wygodny chwyt to podstawowe cechy pistoletu wiatrówkowego Umarex Trevox 4,5 mm. Klasyczne przeładowanie poprzez złamanie lufy służy do kompresji powietrza potrzebnej do oddania strzału. Pistolet wiatrówka cechuje się dużą prędkością początkową 150 m/s. Przeznaczony jest do strzelania precyzyjnego i rekreacyjnego za pomocą dowolnego śrutu diabolo 4,5 mm.


Przeładowanie i kompresja powietrza


Śrut ładuje się bezpośrednio do lufy. Po “złamaniu lufy” mechanizm sprężynowo-tłokowy, dokonuje kompresji powietrza niezbędnej do kolejnego strzału. Ta klasyczna forma kompresji sprzyja również niezawodności. Nie potrzebujesz dodatkowego wyposażenia do sprężania powietrza.


Do komory ładuje się pojedyncze naboje śrutowe typu diabolo o średnicy 4,5 mm. Wybór rodzaju śrutu zależy od Ciebie - decydując się na śrut półokrągły, zwiększysz precyzję strzału, natomiast śrut typu szpic pozwala na strzelanie rekreacyjne i wysoką penetrację celu. Podczas przeładowania lufę blokuje stalowy zaczep, który zabezpiecza dłoń przed zranieniem.


Wysoka celność pistoletu wiatrówkowego


Na celność krótkiej wiatrówki Umarex Trevox 4,5 wpływają światłowodowe przyrządy celownicze. Pozwalają one szybko zgrać muszkę ze szczerbinką. Dzięki nim możesz strzelać także w mniej korzystnych warunkach oświetleniowych. Mechaniczna regulacja muszki w pionie oraz poziomie daje możliwość zwiększenia precyzji pistoletu w strzelaniu na różnych dystansach.


Lufa pistoletu wiatrowego ma długość 257 mm i jest wyposażona w trzykomorowy tłumik. Pozwala on na skuteczne wyciszenie wystrzału i służy jako dźwignia pomagająca naciągnąć sprężynę.


Płynny mechanizm spustowy


Długa gwintowana lufa nadaje śrutowi odpowiednią rotację, natomiast płynnie działający mechanizm spustowy pozwala na celne oddanie strzału nawet mniej doświadczonym strzelcom. Dlatego pistolet wiatrówka Umarex Trevox 4,5 mm pozwala na dobre skupienie i powtarzalność oddawanych strzałów. Nad bezpieczeństwem czuwa przetykowy bezpiecznik znajdujący się nad spustem w zasięgu palca.


Ergonomia i lekkość krótkiej wiatrówki Umarex Trevox 4,5 mm


Polimerowy korpus i rękojeść nadają broni lekkości i wytrzymałości. Materiał ten jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz niekorzystne warunki atmosferyczne. W przeciwieństwie do broni z drewnianymi okładzinami jej konserwacja ogranicza jedynie do powierzchownego czyszczenia.


Na komfort strzelania wpływa profilowana rękojeść o anatomicznym kształcie. Wycięcia na palce poprawiają chwyt, a teksturowane panele boczne zwiększają stabilność przy korzystaniu z broni oburącz. Pistolet wiatrówka Umarex Trevox 4,5 mm Diabolo sprawdzi się podczas towarzyskiego strzelania oraz wśród początkujących użytkowników.

Ilość szyn montażowych: 1
Kaliber [mm]: 4,5 mm
Możliwość zamontowania: celownik optyczny
Odrzut: mały (do 10 J)
Typ spustu: SA (single action - pojedynczego działania)
Typ śrutu: diabolo
Typ szyny: 11 mm (dovetail)
Wymagane zezwolenie?: nie
Ilość bezpieczników: 1
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik manualny
Typ zasilania: sprężynowy
Materiał obudowy: polimer
Okres gwarancyjny: 24 miesiące

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl