Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Pistolet wiatrówka Zoraki HP-01-2 Ultra 4,5 mm Diabolo PCA

Cena: 1 499,00 zł 1499.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Zoraki
Kod produktu: K1-392-000

1px Opis

Zoraki HP-01 ULTRA to świetna wiatrówka półwyczynowa oraz idealna propozycja w stosunku jakości do ceny dla miłośników wiatrówek typu PCA. Największym atutem tego typu wiatrówek jest bardzo duża celność, brak odrzutu oraz nabijanie cylindra sprężonym powietrzem bez potrzeby posiadania pompki lub dodatkowej butli.


Aby dokonać kompresji powietrza, należy odblokować i podnieść do góry zamek pistoletu, i dociskając go z powrotem dobić powietrze do cylindra. Czynność możemy powtórzyć trzykrotnie zwiększając ciśnienie w cylindrze, co skutkuje zwiększeniem prędkości początkowej oddawanego strzału. Dzięki takiej regulacji możemy oddawać strzały o mocy:


1. jedno nabicie 127m/s

2. dwa nabicia 175m/s

3. trzy nabicia 205m/s

4. cztery nabicia 225m/s


Wiatrówka posiada regulowany język spustowy, dzięki czemu można go odpowiednio dostosować do upodobań strzelca, a regulowana rękojeść sprawia, że z wiatrówki mogą strzelać zarówno osoby o dużych, jak i małych rękach. Układ celowniczy w postaci szczerbinki jest regulowany zarówno w pionie, jak i w poziomie dodatkowo pistolet HP-01 posiada dwa rodzaje muszki, które możemy zmienić poprzez obrót w zależności od dystansu, na jakim strzelamy.

Wiatrówka posiada dwie szyny montażowe picantiny, dzięki którym bez problemu możemy dopiąć akcesoria takie jak kolimator, lunetę pistoletową, latarkę czy też wskaźnik laserowy.

Przed oddaniem niekontrolowanego strzału chroni nas automatyczny bezpiecznik, który został umieszczony przy spuście. Wymiary pistoletu spełniają wymagania ISSF - Międzynarodowej Organizacji Strzelectwa Sportowego.


Wraz z wiatrówką od producenta otrzymujemy praktyczną walizkę ułatwiającą transport, klucz do regulacji spustu, wycior oraz olej do konserwacji.

Cechy dodatkowe: regulowany spust
Ilość szyn montażowych: 2
Kaliber [mm]: 4,5 mm
Klasa celności: precyzyjna
Magazynek: brak
Możliwość zamontowania: celownik laserowy, celownik optyczny, latarka
Odrzut: brak
Regulowany spust: tak
Typ śrutu: diabolo
Typ szyny: 22 mm (picatinny)
Wymagane zezwolenie?: nie
Ilość bezpieczników: 1
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik automatyczny
Typ zasilania: PCA
Kolor: czarny
Materiał obudowy: polimer
Materiał okładzin: tworzywo sztuczne - polimer
Okres gwarancyjny: 24 miesiące

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl