Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Platforma do balansowania NOHRD Eau-Me Natural Jesion + bon sodexo 5%

Cena: 1 599,00 zł 1599.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: NOHRD
Kod produktu: WR_-PB-NH-21.100

1px Opis

NOHRD Logo


 


Unikalna wodna platforma balansująca Eau-Me Board


/upload/ss24/images/PLATFORMA-BALANSUJACA-EAU-ME-BOARD-CLUB-JESION-NOHRD_1_f9.jpg/upload/ss24/images/PLATFORMA-BALANSUJACA-EAU-ME-BOARD-CLUB-JESION-NOHRD_2_49.jpg


/upload/ss24/images/PLATFORMA-BALANSUJACA-EAU-ME-BOARD-CLUB-JESION-NOHRD_3_e6.jpg/upload/ss24/images/PLATFORMA-BALANSUJACA-EAU-ME-BOARD-CLUB-JESION-NOHRD_4_b5.jpg/upload/ss24/images/PLATFORMA-BALANSUJACA-EAU-ME-BOARD-CLUB-JESION-NOHRD_5_59.jpg


 


Eau-Me Board - innowacyjne połączenie treningu równowagi z dodatkiem utrudniającego elementu w postaci wody!The Eau-Me Board balancing platform is suitable for all users of all ages, thanks to regular use in fitness exercises at home, work or in the studio, it improves motor coordination and trains balance.


 


In short, on the Eau-Me platform we train balance - the device simulates instability. The muscles are tense all the time during the workout, as soon as the platform tilts in a given direction. Movements countering the balance position are performed almost unconsciously, the body learns new movements and impulses during training.

 


/upload/ss24/images/PLATFORMA-BALANSUJACA-EAU-ME-BOARD-CLUB-JESION-NOHRD_6_65.jpg


 


Zbiornik wodny - czyli dodatkowe utrudnienie podczas ćwiczeń


Trenowanie równowagi i czucia ciała poprawia kondycję i siłę - platformy do balansowania są najpopularniejszym sprzętem do ćwiczeń. Trening na nich przynosi dużo zabawy, a co najważniejsze jest skuteczny!


Woda w zbiorniku platformy działa przeciwko ćwiczącemu, kierunek jej przemieszczania zmienia się przy każdym ruchu i nie można wytypować żadnego gotowego rozwiązania do utrzymania równowagi. Ciało musi natychmiast reagować, dzięki czemu trening jest bardziej wymagający niż na innych platformach do balansowania.


 


/upload/ss24/images/PLATFORMA-BALANSUJACA-EAU-ME-BOARD-CLUB-JESION-NOHRD_7_9a.jpg


/upload/ss24/images/PLATFORMA-BALANSUJACA-EAU-ME-BOARD-CLUB-JESION-NOHRD_8_85.jpg/upload/ss24/images/PLATFORMA-BALANSUJACA-EAU-ME-BOARD-CLUB-JESION-NOHRD_9_38.jpg


  • Jak działa trening równowagi? Ćwiczenia z koordynacją równowagi zmuszają użytkownika do wykonywania dużej liczby małych i szybkich ruchów kompensacyjnych. Dzięki temu trening jest maksymalnie wydajny. Ćwiczone w ten sposób mięśnie ciała automatycznie poprawiają kondycję i równowagę.

 • Jakie są cechy platformy Eau-Me?  Platforma balansująca składa  się z wysokiej jakości podstawy wykonanej z najlepszych dostępnych materiałów na rynku i jest połączona ze zbiornikiem wodnym. Z każdym ruchem woda zmienia swój kierunek, a ciało musi natychmiast reagować!


 Platforma do balansowania Eau-Me Board Natural Jesion
imageimageimage


 


Platforma do balansowania Eau-Me Board została wykonana z wysokiej jakości drewna jasionowego. Połączenie podstawy ze zbiornikiem na wodę wykonanym z polikarbonu skutkuje skutecznym i wydajnym treningiem równowagi. Dzięki platformie Eau-Me poprawimy koordynację ruchową oraz kondycję.


Zbiornik wodny możemy napełnić maksymalnie 6,5 litrami wody, czym większa ilość wody w zbiorniku tym trudniejszy trening. Woda w zbiorniku jest dodatkowym utrudnieniem podczas ćwiczeń.


Platforma wodna Eau-Me Board to jedyne takie urządzenie treningowe na rynku!


image


Parametry techniczne:

 • Wymiary: Ø64 cm x 17 cm


 • Waga: 10 kg bez wody

 • Maksymalna ilość wody: 6,5 l


 • Maksymalna waga użytkownika: 250 kg


 • Nie wymaga montażu

 • Platforma w 1 paczce


 


Aplikacja internetowa My-NOHRD:


My-NOHRD jest to specjalna aplikacja internetowa umożliwiająca trenowanie z wirtualnym asystentem na urządzeniach NOHRD oraz wioślarzach wodnych WaterRower. Jeżeli znudziło Ci się ćwiczenie samemu w domu, w bardzo łatwy sposób możesz zarejestrować konto w aplikacji internetowej: Rejestracja w My-NOHRD


Rejestracja w aplikacji jest darmowa, natomiast dostępne są dwa plany: darmowy dostęp oraz płatna subskrypcja miesięczna. Co zawierają te plany?


Darmowy dostęp: • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.

 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.

 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.

 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.


Płatna subskrypcja: • Planowanie, tworzenie i wykonywanie treningów.

 • Dostęp do prywatnej biblioteki swoich treningów.

 • Dostęp do publicznej biblioteki treningów.

 • Korzystanie z wcześniej zapisanych treningów przez innych użytkowników.

 • Trener osobisty.

 • Profesjonalne porady i opinie.

 • Otrzymywanie planów treningowych od trenera.


 


Jak to wygląda w praktyce?


Aplikacja dostępna jest w trzech językach: Niemieckim, Angielskim i Francuskim. Po rejestracji i zalogowaniu się na swoje konto My-NOHRD, trzeba zarejestrować numer seryjny zakupionego urządzenia, żeby otrzymać dostęp do treningów.


Aplikacja została podzielona na 4 sekcje główne: Dashboard (Panel podsumowania), Devices (urządzenia), Coach (trener), Library (biblioteka treningów).


My-NOHRD DashboardMy-NOHRD DevicesMy-NOHRD CoachMy-NOHRD Library


 


Zaczynamy trening!


Żeby zacząć trenować, przechodzimy do zakładki Dashboard i klikamy na Create a Workout, następnie dodajemy interesujące nas treningi do planu treningowego. Możliwe jest stworzenie planu treningowego na różnych urządzeniach! Niektóre treningi pochodzące z innych urządzeń mogę wymagać rejestracji numeru seryjnego.


Następnie klikamy na Continue, uzupełniamy interesujące nas informacje o treningu (Nazwa, opis) i klikamy Save and Start. Zaczynamy!


My-NOHRD New WorkoutMy-NOHRD Workout


 


Po zakończonym treningu wyświetlone zostanie podsumowanie a trening zostanie zapisany do naszej biblioteki. Prawda, że fajne rozwiązanie porównując samotny trening w domu?


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z aplikacji My-NOHRD!

#NOHRDPlatformaBalansująca, #NOHRDPlatformaDoBalansowania, #NOHRD, #NOHRDFitness, #MyNOHRD #PlatformaNOHRD #EauMeNOHRD #NOHRDBoard

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl