Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Plecak Texar Max Pack mc kamuflaż

Plecak Texar Max Pack mc kamuflaż bf8b6b7c6625b09eff3f9a30653a7e1a
  • nowość
Cena: 454,90 zł 454.90
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Texar
Kod produktu: K1-761-035

1px Opis

Plecak Texar Max Pack stworzony został z myślą o potrzebach najdłuższych wędrówek. Jego pojemność wynosi aż 85 litrów, a bogaty system kieszeni wspomaga organizację. Konstrukcja dodatkowo została zaopatrzona w funkcjonalny system MOLLE, który daje nam możliwość doczepienia dodatkowych kieszeni. Cenną zaletą plecaka firmy Texar jest specjalnie skorygowany montaż pasów, szelek i wzmocnień mający na celu dbanie o bezpieczeństwo użytkownika.


W skład zorganizowanej konstrukcji plecaka wchodzi duża komora główna, kieszeń przednia z siateczkowaną kieszonką na drobiazgi, kieszonką zapinaną na rzepy oraz przegrodą w ramach dodatkowej organizacji. Na specyficznej wielkości przedmioty została przeznaczona mniejsza kieszeń przednia. Plecak posiada również dwie kieszenie boczne oraz jedną płaską wraz z siatkowaną kieszonką wewnątrz. Całość dopełnia system pasów MOLLE pokrywający każdą z kieszeni, do którego z łatwością podepniemy kolejne kieszenie.


Aby zabezpieczyć nasz dobytek oraz ułatwić naszą podróż firma Texar zamontowała pasy ściągające oraz klamry, dzięki czemu możemy być spokojni o nieoczekiwane otworzenie się kieszeni, a regulowane paski boczne dają możliwość dostosowania szerokości i stabilności plecaka. W przypadku dużego udźwigu plecak posiada pasy biodrowy oraz piersiowy mające na celu ustabilizować nośność, a dwa metalowe amortyzatory zamontowane na plecach w kieszonkach zapinanych za rzep spełniają swoje przeznaczenie stabilizując postawę.


Cechy:  • Pakowność wynosząca aż 85 litrów wraz z dodatkowymi kieszeniami

  • System MOLLE umożliwiający rozbudowę pakowności

  • Amortyzatory stabilizujące postawę przy dużym udźwigu

  • Miękkie, szerokie szelki podnoszące wygodę użytkowania

Kolor: kamuflaż
Typ materiału: poliester

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl