Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Podróżny ekspres Wacaco Minipresso NS na kapsułki

Cena: 259,00 zł 259.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Wacaco
Kod produktu: K1-550-001

1px Opis

Wacaco Minipresso NS na kapsułki to kompaktowy ekspres podróżny, który pozwala delektować się smakiem autentycznego espresso na każdej szerokości geograficznej.


Dzięki lekkiej konstrukcji, łatwej obsłudze oraz ciśnieniu 8 barów, urządzenie Wacaco Minipresso GR pozwala na przygotowanie mocnego espresso z pianką w kilkadziesiąt sekund. Potrzebujesz jedynie kapsułki z kawą, gorącej wody oraz Wacaco Minipresso GR.


Podróżny ekspres Wacaco Nanopresso – kawa na wynos


Wacaco Minipresso NS cechuje się kompaktową i lekką konstrukcją ważącą zaledwie 360 g. Ekspres podróżny Minipresso NS wykonano z wytrzymałego tworzywa (wolnego od szkodliwego Bisfenbolu) oraz stali nierdzewnej (portafilter). 


Urządzenie spełnia międzynarodowe normy bezpieczeństwa EU, RoHS, LFGB, GB oraz FDA. Niewielki ciężar oraz mały gabaryt, powodują, że Wacaco Minipresso NS może nam towarzyszyć w pracy, podróży lub trekkingu.


Podróżny ekspres Wacaco Nanopresso – wyrafinowany smak


Wacaco Minipresso NS to ekspres podróżny, który do przygotowania espresso wykorzystuje kapsułki z kawą.


Największą zaletą stosowania kapsułek są przede wszystkim wygoda oraz jakość parzenia. Kawa stosowana do kapsułek jest odpowiednio mielona, precyzyjnie odmierzona oraz ubijana z siłą znacznie większą, niż jesteśmy w stanie osiągnąć ręcznie.


Dzięki kapsułkom smak kawy jest idealnie harmonijny i powtarzalny, a sam ekspres łatwiej utrzymać w czystości. Producent zaleca stosowanie wyłącznie oryginalnych kapsułek Nespresso.


Ekologiczny ekspres


Łatwość i komfort obsługi Minipresso wynika z jego innowacyjnej konstrukcji, która nie wymaga prądu, sprężonego powierza oraz wkładów N2O. Urządzenie obsługiwane jest ręcznie, poprzez wciskanie półautomatycznego tłoka, który wtłacza gorącą wodę do pojemnika z kawą.


Podczas pompowania uzyskujemy ciśnienie 8 barów (116 psi), wystarczające do ekstrakcji kawy o intensywnym smaku i aromacie.


Szybkie i proste parzenie


Minipresso NS jest proste i intuicyjne w obsłudze, dlatego proces przygotowania kawy zajmuje zaledwie kilkadziesiąt sekund. Po umieszczeniu kapsułki z kawą w zaparzaczu wkręcamy pokrywę.


Zagotowaną wodę wlewamy do zbiornika (dolna część ekspresu). Na zewnętrznej ściance Odblokowujemy tłok (obracając w lewo) i kilkukrotnie wciskamy, po chwili możemy cieszyć się espresso z obfitą pianką.


Podróżny ekspres Wacaco Nanopresso – cechy  • Lekka i wytrzymała konstrukcja;

  • wykonany z tworzywa niezawierającego szkodliwych związków;

  • ekspres spełnia normy bezpieczeństwa EU, RoHS, LFGB, GB oraz FDA;

  • obsługiwany ręcznie, nie wymaga prądu, sprężonego powierza oraz wkładów N2O;

  • przygotowanie filiżanki kawy zajmuje kilkadziesiąt sekund.

Kolor: czarny
Elementy zestawu: szczoteczka, zakrętka, pojemnika na wodę, polimerowy kubeczek na espresso

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl