Facebook Google+ Twitter YouTube Blog

Pompa Ciepła Mitsubishi Power Inverter 2.8: 15kW

Cena: 37 310,00 zł 53 300,00 zł 37310.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Pompa ciepła SPLIT Power Inventer 2.8

PUHZ-SW160YKA

Urządzenie do pracy z siecią I fazową 230V

Urządzenie z serii Power Inwenter przeznaczona są do użytku jako pompa ciepła powietrze-woda działająca w temperaturach do -20°C. Mogą wygenerować nawet 60°C na zasilaniu instalacji przy temperaturze zewnętrznej do -3°C, i 55°C przy -10°. Dzięki systemowi Power Reciever czynnik chłodniczy jest dodatkowo przechładzany co zwiększa moc cieplną, jednocześnie obniżając zużycie prądu. Zastosowanie dwóch niezależnych zaworów rozprężnych umożliwia lepsze dopasowanie charakterystyki pracy do zapotrzebowania budynku na ciepło w czasie rzeczywistym.  Zastosowanie sprężarek najnowszych generacji wyróżnia firmę Mitsubischi na rynku pomp ciepła.

Czym jest technologia Power Inventer

Zasada działania PC Mitsubischi


 

 

Jednostka zewnętrzna

Choć jest to najważniejszy element całego układu udało się zachować ascetyczny i nierzucający się w oczy wygląd. Eleganckie wykończenia w bieli i czerni doskonale wkomponowują się w minimalistyczny design budynków. Wszystkie podzespoły zostały tak umiejscowione aby dostęp serwisowy był szybki i prosty. Dzięki optymalizacji całej konstrukcji urządzenie generuje hałas na poziomie 58-60 db(A) co czyni je jedne z najcichszych na rynku. Specjalnie ożebrowany wymiennik pozwala generować wyższą moc grzewczą w niskich temperaturach w porównaniu do tradycyjnych konstrukcji. Dzięki temu urządzenie przy temperaturze nawet -15°C potrafi dostarczyć całe wymagane ciepło do budynku bez konieczności wspomagania przez grzałki elektryczne.

 

Jednostka wewnętrzna

Hydromoduł odpowiada za odbiór ciepła z jednostki zewnętrznej. Następuje w nim skroplenie czynnika i przekazanie jego energii cieplnej do wody zasilającej systemy grzewcze budynku. Dzięki uchwytom możliwe jest powieszenie jednostki na ścianie (tak jak tradycyjnego kotła gazowego). Montowany standardowa rejestrator ilości ciepła pozwala dba o optymalna rozbiór cieplny oraz pozwala monitorować wydajność całego systemu w wybranych okresach. Wszystkie dane są magazynowane są na karcie SD. Umożliwia to użytkownikowi lub serwisantowi na szybki odczyt informacji o pracy pompy i zmianę jej ustawień w oparciu o nie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl