Facebook Google+ Twitter YouTube Blog

Pompa Ciepła Mitsubishi Zubadan 1.1 Split 8kW

Pompa Ciepła Mitsubishi Zubadan 1.1 Split 8kW
  • promocja
Cena: 26 110,00 zł 37 300,00 zł 26110.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Pompa ciepła SPLIT Zubadan 1.1 8kW

PUHZ-SHW80YAA

Urządzenie do pracy z siecią I fazową 230V

Najnowsza konstrukcja od Mitsubishi przystosowana jest do działania w różnych systemów grzewczych zachowując przy tym wysoką wydajność. Umożliwia to sprężarka z wtryskiem Flash współpracująca z dochładzaczem HIC. Całość zapewnia pracę w zakresie 100% macy nawet do -15°C. Dzięki temu zbędne staje się przewymiarowanie pompy, a cała instalacja działa lepiej. Osiągana temperatura wody to nawet 60°C, co oznacza że pompa współpracuje z tradycyjnymi instalacjami grzejnikowymi. Wbudowana w standardzie funkcja odmrażania pilnuje aby podczas pracy wykorzystywana była cała powierzchnia parownika co przekłada się na wysoki współczynnik COP nawet w przy -28°C.

Zasada działania PC Mitsubischi Zubadan


 

 

Jednostka zewnętrzna

Choć jest to najważniejszy element całego układu udało się zachować ascetyczny i nierzucający się w oczy wygląd. Eleganckie wykończenia w bieli i czerni doskonale wkomponowują się w minimalistyczny design budynków. Wszystkie podzespoły zostały tak umiejscowione aby dostęp serwisowy był szybki i prosty. Dzięki optymalizacji całej konstrukcji urządzenie generuje hałas na poziomie 58-60 db(A) co czyni je jedne z najcichszych na rynku. Specjalnie ożebrowany wymiennik pozwala generować wyższą moc grzewczą w niskich temperaturach w porównaniu do tradycyjnych konstrukcji. Dzięki temu urządzenie przy temperaturze nawet -15°C potrafi dostarczyć całe wymagane ciepło do budynku bez konieczności wspomagania przez grzałki elektryczne.

 

Jednostka wewnętrzna

Hydromoduł odpowiada za odbiór ciepła z jednostki zewnętrznej. Następuje w nim skroplenie czynnika i przekazanie jego energii cieplnej do wody zasilającej systemy grzewcze budynku. Dzięki uchwytom możliwe jest powieszenie jednostki na ścianie (tak jak tradycyjnego kotła gazowego). Montowany standardowa rejestrator ilości ciepła pozwala dba o optymalna rozbiór cieplny oraz pozwala monitorować wydajność całego systemu w wybranych okresach. Wszystkie dane są magazynowane są na karcie SD. Umożliwia to użytkownikowi lub serwisantowi na szybki odczyt informacji o pracy pompy i zmianę jej ustawień w oparciu o nie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl