Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Pompa ciepła Panasonic split HT 12kW 3~ KIT-WHF12F9E8

Pompa ciepła Panasonic split HT 12kW 3~ KIT-WHF12F9E8
  • promocja
Cena: 28 645,00 zł 40 922,00 zł 28645.00
Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 40 922,00 zł Jeżeli produkt jest sprzedawany krócej niż 30 dni, wyświetlana jest najniższa cena od momentu, kiedy produkt pojawił się w sprzedaży.
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Panasonic
Kod produktu: KIT-WHF12F9E8

1px Opis

Panasonic Aquarea High Temperature 12kW

Wysokowydajna pompa ciepła do konwencjonalnych instalacji grzejnikowych

Wersja 3 fazowa

Pompa ciepła Panasonic split HT 12kW 3~ KIT-WHF12F9E8

Pompa ciepła Panasonic Aquarea serii HT to doskonałe rozwiązanie dla budynków, w których zastosowano tradycyjną instalację grzejnikową. Jest to możliwe dzięki wysokotemperaturowemu systemowi ogrzewania. Umożliwia on wygenerowanie wody o temperaturze do 65°C na wyjściu z jednostki. Taka wartość pozwala zaspokoić zapotrzebowanie budynku na ciepło, bez konieczności dodatkowego powiększania zładu wody w instalacji. Wszystkie przeróbki istniejącej instalacji sprowadzają się do modyfikacji jedynie części kotłowej. Pompa serii HT w wersji SPLIT (BI-BLOCK) to bezpieczne i wygodne rozwiązanie dla twojego domu. Intuicyjny sterownik jest czytelny i łatwy w obsłudze. Opcjonalny moduł WiFi pozwala na zdalny podgląd i edycję parametrów pracy oraz umożliwia dokonywanie zdalnych korekt ustawień autoryzowanemu serwisowi.

W skład zestawu wchodzi:

  • Jednostka zewnętrzna WH-UH12FE8 z agregatem o mocy 12kW
  • Jednostka wewnętrzna WH-SHF12F9E8 z grzałką o mocy 9kW

 Pompa ciepła Panasonic split HT 12kW 3~ KIT-WHF12F9E8

Pompy ciepła Aquarea HT – idealne do modernizacji. Zielona energia
w tradycyjnych grzejnikach. Pompa Aquarea HT to najlepsze rozwiązanie zdolne zapewnić temperaturę wody wylotowej równą 65°C, nawet przy temperaturach zewnętrznych rzędu -15°C co czyni ją idealną alternatywą dla kotłów olejowych i gazowych podłączonych do grzejników wysokotemperaturowych.

 

Zielone źródło energii dla istniejącej instalacji grzejników
Pompy ciepła Aquarea HT (modele o mocy 9 kW i 12 kW) zastępują tradycyjne źródła ciepła, jak olej opałowy czy gaz, bez konieczności wymiany konwencjonalnych grzejników, dzięki czemu zakres prac remontowych będzie ograniczony do minimum.

 

Pompy Aquarea HT: duża oszczędność, niska emisja CO2

Korzyści wynikające z zastąpienia tradycyjnej instalacji grzewczej pompą Aquarea HT są oczywiste: mniejsza emisja CO2 i niższe koszty eksploatacyjne w przyszłości.
Pompy ciepła firmy Panasonic są o wiele wydajniejsze niż kotły opalane paliwami kopalnymi i ułatwiają osiągnięcie zakładanych parametrów energetycznych budynku.

 

Inteligentna praca w układzie biwalentnym
Zastosowanie sterownika biwalentnego pompy Aquarea umożliwia połączenie różnych źródeł ciepła (kotła i pompy ciepła). Tak otrzymana konfiguracja układu zapewnia najwydajniejszą pracę.

 

Łatwa instalacja

Instalacja pomp ciepła typu powietrze-woda jest wyjątkowo prosta. Instalacje nie wymagają komina, podłączenia gazu ani zbiornika oleju/gazu LPG – wystarczy standardowe przyłącze energii elektrycznej.

  

Pobierz katalog pomp ciepła Panasonic 2021

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl