Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Powiększalnik Primary Arms Classic 6x Gen II

Powiększalnik Primary Arms Classic 6x Gen II e591f16eee97b4bd9ed73248f85f0ab4
  • nowość
Cena: 559,00 zł 559.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Primary Arms
Kod produktu: K1-777-105

1px Opis

Amerykańska marka Primary Arms słynącą z wysokiej jakości powiększalników do kolimatorów i celowników pryzmatycznych oraz akcesoriów strzeleckich szturmem zdobyła amerykański rynek, oferując produkty o wspaniałym stosunku jakości do ceny. Większość produktów tej marki objęta jest dożywotnią gwarancją, co dobitnie podkreśla zaufanie do oferowanych wyrobów. Primary Arms słynie również z autorskiej siatki celowniczej ACSS, dzięki której początkujący strzelcy mogą błyskawicznie poprawić umiejętności strzeleckie.


Primary Arms 3X Classic 6x Gen 2 to mocny powiększalnik o 6× powiększeniu, który pozwala na natychmiastowe przygotowanie karabinka do strzelania na większym dystansie. Powiększalnik pasuje do kolimatorów, celowników pryzmatycznych i holograficznych. Powiększalnik mocujemy za celownikiem optoelektronicznym (kolimatorem, holografem lub celownikiem pryzmatycznym), dzięki czemu obraz celu jest powiększony, możemy go lepiej zidentyfikować i precyzyjnie ostrzela.


Powiększalnik Primary Arms Classic 6x gen 2 — sprawdzone powiększalniki do kolimatorów i celowników pryzmatycznych


Powiększalnik Primary Arms 6x nie tylko zwiększa celność strzałów na większym dystansie, kompensuje także największą słabość kolimatora/ celownika holograficznego, czyli trudność prowadzenia precyzyjnego ognia na większym dystansie.


Możliwość błyskawicznego przystosowania karabinu do strzelania do dalszych celów, w połączeniu ze stosunkowo niskim kosztem powiększalnika (w porównaniu do lunety celowniczej) sprawiają, że powiększalniki cieszą się rosnącą popularnością wśród strzelców sportowych, żołnierzy oraz myśliwych. Powiększalnik to wygodne i skuteczne rozwiązania dla strzelców, którzy na co dzień korzystają z 1× powiększenia oferowanego przez kolimator/ holograf, ale chcą w dowolnym momencie przybliżyć obraz oddalonego celu.


Korpus urządzenia wykonano z anodowanego aluminium lotniczego o wysokiej odporności na wstrząsy i korozję. Tubus wypełniono azotem i dokładnie uszczelniono, dzięki temu optyka jest odporna na roszenie (wewnętrzne parowanie), warunki atmosferyczne i odrzut broni. Optyka ma stałe 6× powiększenie i zapewnia szerokie pole widzenia 10,4/ 100 m. Obraz można regulować w pionie i poziomie oraz precyzyjnie wyostrzyć za pomocą dioptera. Zakryte wieżyczki są dyskretnie wpuszczone w tubus, dlatego nie ograniczają pola widzenia. W urządzeniu zastosowano dobrej jakości optykę pokrytą wielowarstwowymi powłokami, znacząco podnoszącymi kontrast oraz transmisję światła zapewniając doskonałej jakości obraz.


Cechy powiększalnika Primary Arms Classic 6X gen 2:  • Lekka i wytrzymała konstrukcja z aluminium lotniczego,

  • duże 6× powiększenie,

  • uszczelniony korpus odporny na wilgoć, pył oraz wewnętrzne parowanie optyki,

  • trzykrotne powiększenie obrazu optymalne do strzelania na średnim dystansie,

  • dzięki zastosowaniu powłok wielowarstwowych obraz jest jasny, wyraźny i pełen szczegółów,

  • szeroki pierścień do szybkiej regulacji ostrości obrazu,

  • kryte wieżyczki dyskretnie wpuszczone w tubus,

  • powiększalnik objęty dożywotnią gwarancją.


Uwaga!  Do powiększalnika nie pasuje montaż Primary Arms Quick Flip Magnifier Mount QF-30mm.

Typ wieżyczek: zakryte
Okres gwarancyjny: Dożywotnia gwarancja producenta Primary Arms

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl