Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Powiększalnik Primary Arms GLx 6x

Powiększalnik Primary Arms GLx 6x 4c544c1693423ede0cb7a5b0f440d0a9
 • nowość
Cena: 1 549,00 zł 1549.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Primary Arms
Kod produktu: K1-777-111

1px Opis

Amerykańska marka Primary Arms słynącą z wysokiej jakości powiększalników do kolimatorów i celowników pryzmatycznych oraz akcesoriów strzeleckich szturmem zdobyła amerykański rynek, oferując produkty o wspaniałym stosunku jakości do ceny. Większość produktów tej marki objęta jest dożywotnią gwarancją, co dobitnie podkreśla zaufanie do oferowanych wyrobów. Primary Arms słynie również z autorskiej siatki celowniczej ACSS, dzięki której początkujący strzelcy mogą błyskawicznie poprawić umiejętności strzeleckie.


Primary Arms GLx 6x to budżetowy powiększalnik o 6× powiększeniu, który pozwala na natychmiastowe przygotowanie karabinka do strzelania na większym dystansie. Powiększalnik pasuje do kolimatorów, celowników pryzmatycznych i holograficznych. Powiększalnik mocujemy za celownikiem optoelektronicznym (kolimatorem, holografem lub celownikiem pryzmatycznym), dzięki czemu obraz celu jest powiększony, możemy go lepiej zidentyfikować i precyzyjnie ostrzela. 


Primary Arms GLx 6x znacząco zwiększa możliwości kolimatora MD25 G2 oraz celownika pryzmatycznego Primary Arms 1x MicroPrism


Primary Arms GLx 6x — sprawdzone powiększalniki do kolimatorów i celowników pryzmatycznych


Primary Arms GLx 6x nie tylko zwiększa celność strzałów na większym dystansie, kompensuje także największą słabość kolimatora/ celownika holograficznego, czyli trudność prowadzenia precyzyjnego ognia na większym dystansie.


Możliwość błyskawicznego przystosowania karabinu do strzelania do dalszych celów, w połączeniu ze stosunkowo niskim kosztem powiększalnika (w porównaniu do lunety celowniczej) sprawiają, że powiększalniki cieszą się rosnącą popularnością wśród strzelców sportowych, żołnierzy oraz myśliwych. Powiększalnik to wygodne i skuteczne rozwiązania dla strzelców, którzy na co dzień korzystają z 1× powiększenia oferowanego przez kolimator/ holograf, ale chcą w dowolnym momencie przybliżyć obraz oddalonego celu.


Korpus urządzenia wykonano z anodowanego aluminium lotniczego o wysokiej odporności na wstrząsy i korozję. Tubus wypełniono azotem i dokładnie uszczelniono, dzięki temu optyka jest odporna na roszenie (wewnętrzne parowanie), warunki atmosferyczne i odrzut broni. Optyka ma stałe 6× powiększenie i zapewnia  pole widzenia 5,8/ 100 m. Obraz można regulować w pionie i poziomie oraz precyzyjnie wyostrzyć za pomocą dioptera. Zakryte wieżyczki są dyskretnie wpuszczone w tubus, dlatego nie ograniczają pola widzenia. W urządzeniu zastosowano dobrej jakości optykę pokrytą wielowarstwowymi powłokami, znacząco podnoszącymi kontrast oraz transmisję światła zapewniając doskonałej jakości obraz.


Primary Arms GLx 6x  jest mocowany na szynie Picatinny za pomocą montażu Flip to side, która pozwala na błyskawiczne dostawienie powiększalnika do kolimatora i jego sprawne odrzucenie na bok. Za sprawą wygodnego i intuicyjnego mechanizmu uchylnego flip-to-side proces dokładania doublera do kolimatora i odkładania na bok odbywa się błyskawicznie, w sposób intuicyjny i łatwy. W komplecie znajduje się dystanser, dzięki któremu przystawkę możemy montować na wysokości absolute co-witness lub lower ⅓ co-witness.


Cechy powiększalnika Primary Arms GLx 6x: • Lekka i wytrzymała konstrukcja z aluminium lotniczego,

 • duże 6× powiększenie,

 • uszczelniony korpus odporny na wilgoć, pył oraz wewnętrzne parowanie optyki,

 • 6× powiększenie obrazu optymalne do strzelania na średnim dystansie,

 • dzięki zastosowaniu powłok wielowarstwowych obraz jest jasny, wyraźny i pełen szczegółów,

 • szeroki pierścień do szybkiej regulacji ostrości obrazu,

 • kryte wieżyczki dyskretnie wpuszczone w tubus,

 • w zestawie montaż Flip to side,

 • kompatybilny z większością montaży 2-śrubowych,

 • powiększalnik objęty dożywotnią gwarancją.

Typ wieżyczek: otwarte
Okres gwarancyjny: Dożywotnia gwarancja producenta Primary Arms

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl