Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Powiększalnik Vortex Micro 6x do kolimatorów Sparc, UH-1, Sptifire

Cena: 1 939,00 zł 1939.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Vortex Optics
Kod produktu: K1-186-506

1px Opis

Vortex Micro6x to kompaktowy powiększalnik o 6× powiększeniu, który umożliwia na błyskawiczne przystosowanie karabinka do strzelania na większym dystansie. Vortex Micro6x jest kompatybilny z celownikami kolimatorowymi i holograficznymi.


Powiększalnik do kolimatora - idealne rozwiązanie do strzelania sportowego i aktywnego polowania 


Przystawkę powiększającą mocujemy pomiędzy celownikiem kolimatorowym a okiem strzelca, dzięki czemu możemy uzyskać obraz o większej szczegółowości. Powiększalnik Vortex nie tylko ułatwia celowanie na większym dystansie, ale również zwiększa możliwości standardowego kolimatora o 1× powiększeniu. Możliwość błyskawicznego przystosowania karabinu do strzelania większym dystansie w połączeniu ze stosunkowo niskim kosztem powiększalnika (w stosunku do lunety celowniczej) sprawiają, że przystawka powiększająca jest szczególnie popularna wśród strzelców sportowych, żołnierzy oraz myśliwych. Powiększalnik to idealne rozwiązania dla strzelców, którzy chcą używać prawdziwego 1× powiększenia oferowanego przez kolimator/ holograf, oraz w dowolnym momencie zwiększyć zasięg strzału za pomocą 6× powiększenia.


Zalety Vortex Micro6x:  • 6× powiększa obraz celownika holograficznego i kolimatorowego

  • niskoprofilowe wpuszczone wieżyczki

  • możliwość wykorzystywania powiększalnika jako monokularu do obserwacji

  • doskonale rozwiązanie do strzelania dynamicznego i polowania

  • regulowany montaż typu flip wygodny dla osób prawo i leworęcznych

  • możliwość montażu powiększalnika na 3 wysokościach


Vortex Micro6x - przystawka powiększająca o 6× powiększeniu 


Korpus Vortex Micro6x wykonano precyzyjnie z anodowanego aluminium lotniczego o wysokiej odporności na wstrząsy i korozję. Tubus wypełniono azotem i dokładnie uszczelniono, dzięki temu optyka jest odporna na roszenie (wewnętrzne parowanie) oraz warunki atmosferyczne. Powiększalnik Micro6x ma uchylną rampę Cam Lock, która pozwala na błyskawiczne podniesienie i odchylenie optyki. Cam Lock działa pod bezpośrednim naciskiem, dlatego dokładanie przystawki do kolimatora i jej odkładania na bok można wygodnie i szybko przeprowadzić jedną ręką. Dzięki regulacji uchylnej rampy powiększalnik można dostosować zarówno do prawo, jak i leworęcznych strzelców.


Powiększalnik Vortex - doskonała optyka z dożywotnią gwarancją


W powiększalniku Vortex Micro6x zastosowano wysokiej jakości soczewki pokryte wielowarstwowymi powłokami antyrefleksyjnymi, które zapewniają jasny i ostry obraz w całym polu widzenia. Obiektyw 28 mm powiększa obraz 6× i zapewnia pole widzenia 6,3 m/ 100 m.

Optyka ma regulację w pionie i poziomie oraz pokrętło ostrości służące do precyzyjnego wyśrodkowania obrazu. Zakryte wieżyczki wpuszczone w tubus nie przysłaniają pola widzenia oraz nie zahaczają o elementy wyposażenia.


Powiększalnik Vortex Micro6x z możliwością mocowania na 3 wysokościach


Do montażu powiększalnika na szynie Picatinny zastosowano montaż QD, dzięki czemu jego założenie i zdjęcie, zajmuje zaledwie kilka sekund. Micro6x jest przystosowany do współpracy z różnymi kolimatorami i celownikami holograficznymi dzięki możliwości montażu w 3 konfiguracjach wysokości: absolute co-witness 37 mm (od podstawy), lower 1/3 co-witness 40 mm oraz wysokiej 49 mm z wykorzystaniem podwyższenia. Micro6x jest zalecany do użytku z celownikami AMG UH-1, SPARC SOLAR oraz Strikefire II.

Typ wieżyczek: zakryte
Zastosowanie (przeznaczenie): myślistwo, strzelectwo sportowe
Elementy zestawu lunety: montaż na szynę Picatinny, zestaw kluczy imbusowych, montaż, zakrywki na szkła, ściereczka do czyszczenia optyki
Okres gwarancyjny: Dożywotnia gwarancja VIP* firmy Vortex Optics

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl