Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Prasa jednostanowiskowa Lyman Brass Smith Victory

Prasa jednostanowiskowa Lyman Brass Smith Victory 5dbf7c24de7643097bb02b2d4db97c8c
  • nowość
Cena: 1 349,00 zł 1349.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Lyman
Kod produktu: K1-198-012

1px Opis

Lyman Brass-Smith Victory to jednostanowiskowa praca do elaboracji, która dzięki swej solidnej i stabilnej konstrukcji gwarantuje precyzyjne wytwarzania amunicji. Lyman Brass-Smith Victory to prawdziwy wół roboczy. IdIeale rozwiązanie dla osób rozpoczynających przygodę z elaboracją.


Lyman Brass-Smith Victory ma kompaktową konstrukcję, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca na blacie lub stole. Prasa do elaboracji Lyman ma masywną ramę z żeliwa oraz elementy użytkowe ze stali, co gwarantuje trwałość oraz sztywność całego układu podczas pracy.


Prasę skonstruowano w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort i wydajność podczas elaboracji, dlatego Lyman Brass-Smith Victory ma długą dźwignię z uchwytem kulowym, 25 mm tłok (1-calowy) i prześwit 127 mm, który umożliwia elaborację amunicji wszystkich kalibrów pistoletowych oraz amunicji karabinowej o maksymalnej długości do 127 mm. Ramię dźwigni umieszczone jest centralnie, co ułatwia oburęczną obsługę prasy. Prasa Lyman Brass-Smith Victory jest kompatybilna ze wszystkimi matrycami o gwincie 7/8 × 14. Pasują też do niej standardowe uchwyty łusek.


Lyman Brass-Smith Victory — precyzyjna prasa do elaboracji


 


Lyman Brass-Smith Victory wyróżnia się płynną i precyzyjną pracą oraz wspaniałą stabilnością, co zapewnia wysoką kontrolę nad elaborowaną amunicją. W odróżnieniu od konkurencyjnych pras Lyman Brass-Smith Victory ma zintegrowaną spłonkownicę do osadzania spłonek. Rurkowy zasobnik jest niezawodny i prosty w użyciu. Wystarczy umieścić spłonki w podajniku, zamocować łuskę w uchwycie i przesunąć sprężynujące ramię spłonkownicy do przodu. Dla bezpieczeństwa podajnik spłonek zabezpieczono stalową osłoną.


Cechy Lyman Brass-Smith Victory:  •  Wytrzymała żeliwna rama „O”

  • gwarancja płynnej i precyzyjnej pracy

  • siłownik o średnicy 25,4 mm

  • oburęczna konstrukcja

  • obsługuje wszystkie kalibry pistoletowe i oraz karabinowe do 127 mm

  • akceptuje wszystkie standardowe matryce 7/8" × 14 i uchwyty łusek

  • trwałe wykończenie farbą proszkową

  • podajnik spłonkownicy zabezpieczony stalową osłoną

  • rama z prześwitem 127 mm

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl