Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Prasa obrotowa ośmiostanowiskowa Lyman Brass Smith All-American

Prasa obrotowa ośmiostanowiskowa Lyman Brass Smith All-American bb0f7ea725c3c66928ad2d88ea60b90b
 • nowość
Cena: 2 099,00 zł 2099.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Lyman
Kod produktu: K1-198-013

1px Opis

Lyman Brass-Smith All-American to ośmiostanowiskowa prasa obrotowa powszechnie uznawana, za jedną z najbardziej wytrzymałych pras do elaboracji na rynku! 


Lyman Brass Smith All-American to prawdziwy wół roboczy, który pozwala jednocześnie korzystać aż z 8 matryc!  IdIeale rozwiązanie dla osób elaborujących duże ilości amunicji.


 


Lyman Brass-Smith All-American ma kompaktową konstrukcję, dzięki czemu nie zajmuje dużo miejsca na blacie lub stole. Prasa do elaboracji Lyman ma masywną ramę z żeliwa oraz elementy użytkowe ze stali, co gwarantuje trwałość oraz sztywność całego układu podczas pracy.


Prasę skonstruowano w taki sposób, aby zapewnić maksymalny komfort i wydajność podczas elaboracji, dlatego Lyman Brass-Smith All American ma długą dźwignię z uchwytem kulowym, 25 mm tłok (1-calowy) i prześwit 127 mm, który umożliwia elaborację amunicji wszystkich kalibrów pistoletowych oraz amunicji karabinowej o maksymalnej długości do 127 mm. Ramię dźwigni umieszczone jest centralnie, co ułatwia oburęczną obsługę prasy. Prasa Lyman Brass-Smith All-American jest kompatybilna ze wszystkimi matrycami o gwincie 7/8 × 14. Pasują też do niej standardowe uchwyty łusek.


Lyman Brass-Smith All-American — precyzyjna prasa do elaboracji


Lyman Brass-Smith All-American ma dużą 8-stanowiskową wieżę, montowaną za pomocą śruby. Dzięki takiej konstrukcji w razie potrzeby możemy sprawnie wymienić wieżę na inną. Osiem stanowisk pozwala na jednoczesne korzystanie z dwóch 4-elementowych zestawów matryc. Pozwala na korzystanie z szerokiej gamy matryc do elaboracji jednego lub kilku kalibrów bez potrzeby demontażu i kalibracji za każdym razem.


Lyman Brass-Smith All-American wyróżnia się płynną i precyzyjną pracą oraz wspaniałą stabilnością, co zapewnia wysoką kontrolę nad elaboracją amunicji. W odróżnieniu od konkurencyjnych pras Lyman Brass-Smith All-American ma zintegrowaną spłonkownicę do osadzania spłonek. Rurkowy zasobnik jest niezawodny i prosty w użyciu. Wystarczy umieścić spłonki w podajniku, zamocować łuskę w uchwycie i przesunąć sprężynujące ramię spłonkownicy do przodu. Dla bezpieczeństwa podajnik spłonek zabezpieczono stalową osłoną.


Cechy Lyman Brass-Smith All-American: •  Wytrzymała żeliwna rama 

 • duża 8-stanowiskowa wieżyczka z żeliwa z możliwością szybkiego demontażu

 • gwarancja płynnej i precyzyjnej pracy

 • umożliwia jednoczesne korzystanie z dwóch 4-elementowych zestawów matryc

 • siłownik o średnicy 25,4 mm

 • oburęczna konstrukcja

 • pozwala na elaborację każdego kalibru amunicji pistoletowej i karabinowej

 • akceptuje wszystkie standardowe matryce 7/8" × 14 i uchwyty łusek

 • trwałe wykończenie farbą proszkową

 • wyposażona w podajnik dużych i małych spłonek

 • podajnik spłonkownicy zabezpieczony stalową osłoną

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl