Facebook Google Maps YouTube Blog

W związku z bardzo dynamiczną sytuacją na rynku, cena produktu może być nieaktualna. Prosimy o kontakt przed zakupem, celem potwierdzenia ceny.

Kontakt i dane firmy

 

Rekuperator Mitsubishi Lossnay VL-50SR2-E

Cena: 3 000,00 zł 3000.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Mitsubishi

1px Opis

Systemy rekuperacyjne Lossnay firmy Mitsubishi Electric to nowoczesne rozwiązania, które zapewniają kontrolowaną wentylację z odzyskiem ciepła, dzięki czemu zwiększa się komfort i zdrowie w szczelnych budynkach i zamkniętych pomieszczeniach. Pionowe centrale rekuperacyjne Lossnay VL-250/350/500 spełniają wymogi programu dofinansowania "Czyste Powietrze". Urządzenia te są skuteczne i efektywne w ochronie środowiska, a ich zakup jest dofinansowany przez ze środków WFOŚ.

Wentylator Sirocco zaprojektowany przez Mitsubishi Electric zapewnia bardzo cichą pracę urządzeń, dzięki zoptymalizowaniu równowagi między przepływem powietrza a ciśnieniem statycznym oraz zminimalizowaniu obrotów wentylatora, co skutkuje niskim poziomem hałasu emitowanego przez urządzenie.

Jednostki są wyposażone w trzy uszczelnione kieszenie na filtry, które zabezpieczają przed przedostaniem się zanieczyszczeń poprzez nieszczelności między ramkami filtra a jednostką. Dodatkowo, istnieje możliwość zastosowania opcjonalnych filtrów cząstek PM2,5 oraz NOx, które zapewniają maksymalną ochronę przed dostaniem się zanieczyszczeń do budynku.

System oferuje możliwość elastycznej regulacji domyślnej prędkości wentylatora zarówno dla powietrza nawiewanego, jak i wywiewanego. Przepływ powietrza można regulować w zakresie od 25% do 100% z dokładnością 1%, co pozwala na uzyskanie odpowiedniego natężenia przepływu powietrza i ułatwia ustawienie przepływu podczas uruchamiania.

 Rekuperator Mitsubishi Lossnay VL-50SR2-E

Moduł MELCloud (Wi-Fi) jest standardowo dostępny, pozwala on na zdalne sterowanie i monitorowanie urządzeń Mitsubishi Electric za pomocą połączenia z internetem w obiekcie oraz przez smartfon, tablet lub PC. Dzięki tej funkcji możliwe jest również zarządzanie klimatyzatorem pokojowym oraz jednostką Ecodan. Dostępne funkcje to: włączanie/wyłączanie, ustawianie przepływu powietrza i zmiana trybu pracy, wyświetlanie statusu filtra/wymiennika.

Rekuperator Mitsubishi Lossnay VL-50SR2-E

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl