Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika karabin ASG H&K Heckler&Koch PSG1 6 mm green gas

Cena: 3 799,00 zł 3799.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Heckler&Koch
Kod produktu: K1-054-108

1px Opis

Heckler&Koch PSG1 6 mm to wiernie replika gazowa karabinu PSG1, w której zastosowano tłoczony korpus ze stali, gas blow back, tuningowany spust, oraz kolbę z regulowaną baką i stopką.


Wykonawcą Heckler&Koch G3 jest ceniona firma VFC, której produkty słyną z wysokiej jakości materiałów, estetycznego wykończenia oraz dużej kultury pracy.


Heckler&Koch PSG1 to niemiecki karabin wyborowy opracowany przez Heckler & Koch, używany w wielu jednostkach specjalnych wojska i policji m.in. w polskiej jednostce GROM oraz niemieckiej GSG-9.


Budowa


Wysoką jakość wykonania podkreśla sposób produkcji, w którym zastosowano tłoczoną blachę stalową oraz konstrukcję łączoną pinami, dzięki czemu proces częściowego rozkładania repliki jest identyczny z oryginałem. Taka budowa zapewnia dużą wytrzymałość oraz ułatwia konserwację karabinka. Solidność konstrukcji podkreśla ciężar repliki wynoszący aż 5200 g.


Oprócz body, ze stali wykonano także magazynek, dźwignię przeładowania, lufę oraz wewnętrzne elementy układu gazowego. Kolba repliki, podobnie jak w oryginale, ma regulację wysunięcia stopki, położenia baki policzkowej oraz wysokości półki na chwycie pistoletowym.


Producent zadbał także o drobne smaczki jak choćby mechanizm spustowy z regulatorem ruchu jałowego oraz wysoki montaż optyki (szyna Picatinny 22 mm), używany w broni palnej.


Gas Blow Back


Karabinek zasilany jest za pomocą mieszanki green gas, która generuje prędkość początkową do 450 fps. Szczelny i niezawodny układ gazowy zapewnia bezawaryjne działanie oraz realistyczną pracę system Gas Blowback, który efektownie naśladuje mechanikę broni podczas strzału.


Wyraźny odrzut zamka podczas strzelania, odczuwany jako solidne „kopnięcie w ramię” jest znacznie mocniejszy od ebb (electric blowback) i z pewnością wywoła radość u każdego pasjonata airsoftu. Zbiornik na green gas znajduje się w wysuwanym magazynku.


W replice zainstalowano dyszy z systemem N.P.A.S (Negative Pressure Adjuster System), umożliwiający ustawienia głębokości otwarcia zaworu. Daje to możliwość regulacji energii strzału w zakresie od 0,8 do 1,8 J. 


Regulowany hop-up


W Heckler&Koch PSG1 zastosowano precyzyjnie regulowany mechanizm hop-up, który odpowiada za nadawanie kulce płaskiego toru lotu. Dostęp do regulacji uzyskujemy po przekręceniu przedniego pinu oraz zdjęciu polimerowego łoża.


Celność i duży zasięg karabin zawdzięcza także zastosowaniu lufy o długości 650 mm oraz średnicy 6,08 mm/


Magazynek real-cap


Karabinek zasilany jest ze stalowego magazynka real cap o pojemności 20 kulek. Magazynki real cap (lub low cap) cieszą się dużą popularnością wśród graczy stawiających na realizm zabawy i w przeciwieństwie do hi-cap (magazynek dużej pojemności), real cap nie hałasuje podczas przemieszczania się.


Magazynek możemy wypiąć na dwa sposoby identycznie jak w oryginale tj. za pomocą dźwigni lub przycisku. W magazynku znajduje się dźwignia blokada, która uniemożliwia strzelanie na sucho.

Tryb ognia: ogień pojedynczy
Typ zasilania: green gas
Hop-up: jest regulowany
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: stal węglowa
Typ Blow-Back: GBB (Gas Blow-Back)
Typ magazynka: low-cap

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl