Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika karabinek ASG H&K Heckler&Koch G36 C IDZ 6 mm

Cena: 799,00 zł 799.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Heckler&Koch
Kod produktu: K1-054-031

1px Opis

H&K G36 C IDZ 6 mm to licencjonowana replika asg z napędem elektrycznym i sprężynowym, przeznaczona dla początkujących graczy asg.


Budowa


Korpus repliki wykonano z wytrzymałego polimeru o matowej, antypoślizgowej fakturze. Z metalu powstały kluczowe podzespoły m.in. lufa, mechanizm spustowy, elementy gear-boxa oraz szyby akcesoryjne.


Dzięki składanej na bok kolbie i zwartej konstrukcji replika jest wygodna do transportowania i łatwiej nią operować w pomieszczeniach. Futurystyczna kolba ma dodatkowo bakę policzkową, której położenie można dostosować do własnych preferencji.


Karabinek wyposażono w 4 szyny Picatinny, służące do montażu wybranych akcesoriów strzeleckich np. celownika kolimatorowego, laserowego wskaźnika celu, chwytu lub latarki. 


Obustronny bezpiecznik/ selektor ognia umiejscowiono nad chwytem pistoletowym, co umożliwia wygodną obsługę osobom prawo i leworęcznym.


Replika ma licencjonowane oznaczenie producenta Heckler&Koch, element ten z pewnością ucieszy airsoftowców dbających o detale konstrukcyjne.


Dual power


Replika z serii Dual Power posiadają dwa napędy: elektryczny i sprężynowy. Po wyczerpaniu baterii z repliki nadal można strzelać, dokonując przeładowania ręcznie, tak jak ma to miejsce w klasycznej replice sprężynowej.


W karabinku zastosowano customowy gearbox o szybkostrzelności aż 900 kulek na minutę. Wystrzelone kulki osiągają prędkość początkową do 240 fps, zasięg skuteczny wynosi ponad 20 m, dzięki czemu z taką repliką możemy bez kompleksów rywalizować na zlocie lub „strzelance”.


Replika zasilana jest akumulatorem mini 7,2 V 700 mAh montowanym w chwycie. Do ładowania akumulatora służy prosta wolnoładowarka sieciowa.


Electric blow back


W karabinku H&K G36 C IDZ zastosowano system EBB (electric blow back), który podczas strzelania naśladuję odrzut zamka broni. Pracujący zamek zapewnia niewielki odrzut i ogromną frajdę podczas zabawy.


Precyzja strzałów


H&K G36 C IDZ ma regulowany system hop-up, który umożliwia dokładne ustawienie trajektorii kulki, co zwiększa zasięg oraz celność strzałów.


Pojemny magazynek


W zestawie znajduje się polimerowy magazynek hi-cap o pojemności 400 kulek. Dzięki bocznym zaczepom, magazynki od HK G36 C można łączyć razem, co znacząco przyspiesza i ułatwia ich wymianę.

Składana kolba: tak
Tryb ognia: ogień ciągły, ogień pojedynczy
Typ zasilania: Dual System / elektryczne + sprężynowe
Hop-up: jest regulowany
Kolor: czarny
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: polimer
Typ Blow-Back: EBB (Electric Blow Back)
Typ magazynka: hi-cap
Elementy zestawu tej repliki asg: ładowarka do akumulatora, akumulator, magazynek hi-cap

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl