Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika karabinek ASG H&K Heckler&Koch HK416 A5 6 mm auto green gas

Replika karabinek ASG H&K Heckler&Koch HK416 A5 6 mm auto green gas 71156f7f1d40428a00f31a118c981325
  • nowość
Cena: 2 899,00 zł 2899.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Heckler&Koch
Kod produktu: K1-054-158

1px Opis

Heckler&Koch HK416 A5 6 mm green gas to gazowa replika karabinka szturmowego używanego m.in. w Polsce przez Biuro Operacji Antyterrorystycznych KGP oraz JW 4101. 


Replikę HK416 A5 wykonano niemal w całości z metalu metodą precyzyjnego frezowania stopu aluminium. Z polimeru powstały jedynie chwyt pistoletowy i kolba. Karabinek ma łoże R.I.S. oraz grzbietową szyną Picatinny, które pozwalają na używania wybranych akcesoriów strzeleckich np. hand stopu, latarki taktycznej lub kolimatora. System szyn R.I.S. ma dodatkową blokadę, która zapobiega luzowaniu łoża oraz zjawiska „obracaniu się szyn”.


Podobnie jak w oryginale, w replice zastosowano składane przyrządy celownicze (regulowany przeziernik), które po zamocowaniu kolimatora mogą pełnić funkcję przyrządów zapasowych. Pozycję kolby można regulować w 5 zakresach, dzięki czemu możemy dopasować długość karabinka do naszej anatomii. Kolba zakończona jest antypoślizgową stopką, zapewniającą pewny punkt oparcia. Na kolbie oraz łożu znajdują się sloty QD do mocowania zawieszenia. Lufa zakończona jest 14 mm gwintem lewoskrętnym, na którym osadzono standardowy tłumik płomienia typu bird cage. Użytkownik może w łatwy sposób zmodyfikować karabinek, zastępując tłumik płomienia wybranym tłumikiem dźwięku lub innym urządzeniem wylotowym.


Heckler&Koch HK416 A5 6 mm green gas - wierne repliki airsoftowe z blowbackiem w sklepie Kolba


 


Realizm konstrukcji podkreślają dwustronne i w pełni funkcjonalne manipulatory w postaci selektora ognia, zatrzasku magazynka oraz zrzut suwadła (bolt catch). Karabinek zasilany jest green gasem, który zapewnia karabinka energię o wartości 1 Joula. Układ gazowy odpowiada za realistyczne działanie blowback, który efektownie naśladuje mechanikę broni podczas strzału. Odrzut zamka podczas strzelania, odczuwany jako „kopnięcie w ramię” jest znacznie mocniejszy od ebb (electric blowback) i z pewnością wywoła radość u każdego pasjonata airsoftu. W magazynku real-cap, który pełni funkcję zbiornika na green gas mieści się 30 kulek. Dzięki zastosowaniu system regulacji podciśnienia NPAS gracz może regulować prędkość początkową oraz działanie blowbacku do zasad gry lub własnych preferencji. Po wystrzeleniu kulek z magazynka suwadło blokuje się w tylnej pozycji identycznie jak w broni palnej, do jego zwolnienia konieczne jest wciśnięcie dźwigni bolt catch. W karabinku zastosowano regulowany system hop-up, obsługiwany za pomocą atrapy reduktora gazowego. Dzięki takiej funkcjonalności możemy w wygodny i szybki sposób korygować tor lotu kulek.


Wysoki realizm obsługi i niezawodność HK416 A5, sprawiają, że replika doskonale sprawdzi się podczas rozgrywek asg, może być także wykorzystywana jako tańsza i bezpieczniejsza alternatywa w szkoleniach taktycznych służb mundurowych.

Składana kolba: tak
Tryb ognia: ogień ciągły, ogień pojedynczy
Typ zasilania: green gas
Hop-up: jest regulowany
Kolor: czarny
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: alu-cynk
Typ Blow-Back: GBB (Gas Blow-Back)

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl