Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika karabinek ASG H&K Heckler&Koch HK416D AEG 6 mm elektryczna

Replika karabinek ASG H&K Heckler&Koch HK416D AEG 6 mm elektryczna 2888e1fb1ca55ae3e414b9d4178e2ca3
  • nowość
Cena: 479,00 zł 479.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Heckler&Koch
Kod produktu: K1-054-125

1px Opis

HK416D to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych replik w świecie airsoftu. Heckler&Koch HK416D AEG 6 mm elektryczna to budżetowy karabinek o napędzie elektrycznym i energii 0,5 J przeznaczony dla początkujących i młodszych graczy asg,


Lekka konstrukcja


HK416D 6 mm to elektryczna replika asg karabinka szturmowego używanego obecnie przez większość jednostek specjalnych na całym świecie m.in. JWK oraz JW Grom.


\Replikę wykonano w przeważającej części z lekkich i wytrzymałych polimerów. Dzięki lekkiej konstrukcji replika moze być także wygodnie obsługiwana przez młodszych użytkowników. Karabinek ma napęd elektryczny (polimerowy gear-box), dzięki czemu karabinek może strzelać ogniem pojedynczych i ciągłym. Wystrzelone kulki osiągają prędkość około 220 fps, a ich zasięg skuteczny wynosi około 15-20 m, dzięki czemu replika świetnie sprawdzi się podczas rozgrywki na krótkim dystansie. W odróżnieniu od replik sprężynowych, karabinki zasilane elektrycznie nie wymagają przeładowania przed każdym strzałem, dlatego zapewniają dużo większą szybkostrzelność i dynamikę działania.


Napęd elektryczny


Replika HK416D ma łoże R.I.S. oraz górną szyną Picatinny, które pozwalają na używania dodatkowych akcesoriów strzeleckich np. chwytu wertykalnego, latarki lub kolimatora. Karabinek ma mechaniczne pprzyrządy celownicze, które po instalacji kolimatora można łatwo zdemontować. Kolba o regulowanej długości (5 pozycji) zakończona jest antypoślizgową stopką, zapewniającą pewny punkt oparcia. Na kolbie oraz łożu znajduję się zaczepy pasa nośnego.


Replika zasilana jest pakietem akumulatorowym umieszczonym w kolbie. Pełne naładowanie akumulatora pozwala na wystrzelenie około 350 kulek, w zależności od trybu strzelania i temperatury otoczenia. W komplecie otrzymujemy ładowarkę do akumulatora i magazynek typu hi-cap o pojemności aż 530 kulek. Należy pamiętać, że magazynek ten wymaga ręcznego dosyłania kulek do podajnika. W tym celu, po oddaniu 20-30 strzałów, należy kilka razy przekręcić koło zębate znajdujące się w dniu magazynka.

Składana kolba: tak
Tryb ognia: ogień ciągły, ogień pojedynczy
Typ zasilania: elektryczne
Hop-up: jest nie regulowany
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: polimer
Materiał obudowy: ABS
Typ magazynka: hi-cap
Elementy zestawu tej repliki asg: ładowarka do akumulatora, akumulator, magazynek hi-cap

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl