Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika karabinek ASG Heckler&Koch G3 6 mm

Replika karabinek ASG Heckler&Koch G3 6 mm c71f02ed5fdae1eef201afa1ecc1b304
  • nowość
Cena: 2 899,00 zł 2899.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Heckler&Koch
Kod produktu: K1-054-053

1px Opis

Heckler&Koch G3 6 mm to wiernie odwzorowana replika gazowa replika z system Gas Blow Back, wykonana podobnie jak oryginał tj. ze stali oraz polimeru.


Wykonawcą Heckler&Koch G3 jest ceniona firma VFC, której produkty słyną z wysokiej jakości materiałów, estetycznego wykończenia oraz dużej kultury pracy.


HK G3 to karabin automatyczny, który dzięki niezawodności i celności przyjęto do uzbrojenia w blisko 50 krajach m.in. w niemieckiej Bundeswehrze, gdzie był przepisową bronią aż do 1997 roku.


Budowa


Wysoką jakość wykonania podkreśla sposób produkcji, w którym zastosowano tłoczoną blachę stalową oraz konstrukcję łączoną pinami, dzięki czemu proces częściowego rozkładania repliki jest identyczny z oryginałem. Taka budowa zapewnia dużą wytrzymałość oraz ułatwia konserwację karabinka.


Oprócz body, ze stali wykonano także przyrządy celownicze, magazynek, dźwignię przeładowania, lufę oraz wewnętrzne elementy układu gazowego. Kolba, chwyt pistoletowy oraz łoże podobnie jak w broni palnej są polimerowe. Na kolbie oraz łożu znajduję się zaczepy do mocowania pasa nośnego.


Gas Blow Back


Karabinek zasilany jest za pomocą mieszanki green gas, która generuje prędkość początkową około 330 fps. Szczelny i niezawodny układ gazowy zapewnia bezawaryjne działanie oraz realistyczną pracę system Gas Blowback, który efektownie naśladuje mechanikę broni podczas strzału.


Wyraźny odrzut zamka podczas strzelania, odczuwany jako solidne „kopnięcie w ramię” jest znacznie mocniejszy od ebb (electric blowback) i z pewnością wywoła radość u każdego pasjonata airsoftu. Zbiornik na green gas znajduje się w wysuwanym magazynku.


Regulowany hop-up


W Heckler&Koch G3 zastosowano precyzyjnie regulowany mechanizm hop-up, który odpowiada za nadawanie kulce płaskiego toru lotu. Dostęp do regulacji uzyskujemy po wybiciu przedniego pinu oraz zdjęciu polimerowego łoża.


Magazynek real-cap


Karabinek zasilany jest ze stalowego magazynka real cap o pojemności 20 kulek. Magazynki real cap (lub low cap) cieszą się dużą popularnością wśród graczy stawiających na realizm zabawy i w przeciwieństwie do hi-cap (magazynek dużej pojemności), real cap nie hałasuje podczas przemieszczania się.


Magazynek możemy wypiąć na dwa sposoby identycznie jak w oryginale tj. za pomocą dźwigni lub przycisku. W magazynku znajduje się włącznik blokady uniemożliwiającej strzelania „na sucho”.


Mechaniczne przyrządy celownicze


Heckler&Koch G3 wykorzystuje klasyczne przyrządy celownicze w postaci stałej szczerbiny oraz przeziernika o 3 nastawach.

Tryb ognia: ogień ciągły, ogień pojedynczy
Hop-up: jest regulowany
Kolor dominujący: czarny
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: stal nierdzewna
Typ magazynka: low-cap
Elementy zestawu tej repliki asg: magazynek low-cap

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl