Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika karabinek Legends Cowboy Rifle 6 mm antyk

Replika karabinek Legends Cowboy Rifle 6 mm antyk fcdb4d225ba1be8aaec1076d63e51246
  • nowość
Cena: 1 199,00 zł 1199.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Legends
Kod produktu: K1-204-030

1px Opis

Legends Cowboy Rifle 6 mm to replika asg na CO2 w westernowym stylu, wzorowana na legendarnym karabinku Winchester. Wykończenie typu antyk.


Kto z nas kiedyś nie marzył, żeby zostać kowbojem? Dzięki replice Legends Cowboy Rifle 6 mm możemy przez chwilę poczuć się jak filmowy bohater westernu i cieszyć, ze strzelania z repliki broni, która zmieniła historię Dzikiego Zachodu.


Replika Legends Cowboy Rifle doskonale łączy nowoczesną technologię z historycznym klimatem karabinu Winchestera przeładowywanego za pomocą dźwigni.


Metalowa konstrukcja


Legends Cowboy Rifle podobnie jak prawdziwy Winchester wykonano w większości z metalu, z którego powstały lufa, magazynek, komora zamkowa, dźwignia przeładowania, mechanizm spustowy oraz przyrządy celownicze.


Z polimeru doskonale imitującego drewno wyprodukowano jedynie kolbę oraz chwyt. Komorę zamka oraz lufę poddano zabiegowi celowego postarzania, co nadaje replice wyglądu używanej broni z tamtej epoki.


Duża energia strzałów


Legends Cowboy Rifle zasilany jest sprężonym dwutlenkiem węgla pochodzącym z 2 kapsuł CO2 o pojemności 12 g. Naboje CO2 montowane są w pod stopką kolby. Montaż kapsuł ułatwia klucz imbusowy zamocowany na stałe od wewnętrznej strony stopki.


Wystrzelone kulki osiąga iponującą prędkość początkową sięgającą ok. 170 m/s (poniżej 3 J), co pozwala na celne strzelanie na dystansie do 30 m.


Efektowne przeładowanie


Karabinek ma realistyczny system przeładowania, efektownie naśladujący mechanizm prawdziwego Winchestera. W replice Legends Cowboy Rifle zastosowano mosiężne atrapy nabojów, w których umieszczamy amunicje 6 mm.


Tak przygotowane „naboje” ładujemy przez boczne okno komory zamka do magazynka rurowego. Przeładowanie odbywa się identycznie jak Winchesterze tj. poprzez wahadłowy ruch dźwigni przeładowania.


Przeładowaniu towarzyszy efektowny wyrzut łuski niewystępujący w żadnej innej replice. Szybkość oddawanych strzałów zależy wyłącznie od naszego wytrenowania.


Mosiężne atrapy nabojów są wielorazowego użytku, jednak dla większego komfortu warto zaopatrzyć się w dodatkowy zestaw, co znacznie przyspiesza ładowanie i zwiększa radość ze strzelania.


Mechaniczne przyrządy celownicze


W karabinku zastosowano epokowe przyrządy celownicze w postaci epokowej szczerbiny (z regulacją w pionie) oraz stałej muszki z koralikiem.


Bezpiecznik nastawny


Mechanizm spustowy karabinka można zablokować za pomocą bezpiecznika umiejscowionego w zasięgu kciuka (przed kurkiem).

Tryb ognia: ogień pojedynczy
Typ zasilania: CO2 12 g
Kolor dominujący: brązowy
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: metal, polimer

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl