Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika karabinek Legends Cowboy Rifle Renegade 6 mm czarna

Replika karabinek Legends Cowboy Rifle Renegade 6 mm czarna a25d9b2ef92f9d0004e231bcfb65a40c
  • nowość
Cena: 1 459,00 zł 1459.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Legends
Kod produktu: K1-204-038

1px Opis

Legends Cowboy Rifle Renegade 6 mm to westernowa replika asg na CO2, która łączy klasyczną budowę Winchestera z nowoczesną stylistyką taktyczną.


Replika asg Legends Cowboy Rifle Renegade 6 mm w sklepie Kolba w Czeladzi


Kto z nas kiedyś nie marzył, żeby zostać kowbojem? Dzięki replice Legends Cowboy Rifle Renegade 6 mm możemy przez chwilę poczuć się jak filmowy renegat i cieszyć, ze strzelania z repliki broni, która zmieniła historię Dzikiego Zachodu.


Kluczowe części repliki Legends Cowboy Rifle Renegade 6 mm tj. lufę, magazynek, komorę zamkową, dźwignię przeładowania, mechanizm spustowy oraz szynę Picatinny wykonano z metalu. Z polimeru są jedynie kolba oraz chwyt przedni. Taktyczną stylistykę karabinka podkreśla czarne wykończenie, grzbietowa szyna Picatinny oraz powiększona dźwignia przeładowania opleciona linką spadochronową paracord. Zaletą powiększonej dźwigni przeładowania jest możliwość wygodnego strzelania w rękawicach w okresie chłodnych pór roku.


Replika Legends Cowboy Rifle Renegade zasilany jest sprężonym dwutlenkiem węgla pochodzącym z 2 kapsuł CO2 o pojemności 12 g. Naboje CO2 montowane są w pod stopką kolby. Montaż kapsuł ułatwia klucz imbusowy zamocowany na stałe od wewnętrznej strony stopki. Wystrzelony śrut osiąga wysoką prędkość początkową sięgającą ok. 170 m/s, co pozwala na celne strzelanie na dystansie do 30 m.


Karabinek Legends Cowboy Rifle Renegade w sklepie asg Kolba


Karabinek ma realistyczny system przeładowania, efektownie naśladujący mechanizm prawdziwego Winchestera. W odróżnieniu od klasycznych wiatrówek, w Legends Cowboy Rifle Renegade zastosowano mosiężne atrapy nabojów, w których umieszczamy kulki BB 6 mm.


Tak przygotowane „naboje” ładujemy przez boczne okno komory zamka do magazynka rurowego. Wprowadzenie łuski do komory odbywa się identycznie jak Winchesterze tj. poprzez wahadłowy ruch dźwigni przeładowania. Przeładowaniu po każdym strzale, towarzyszy efektowny wyrzut łuski niewystępujący w żadnej innej wiatrówce. Szybkość oddawanych strzałów zależy wyłącznie od dynamiki, z jaką będziemy w stanie przeładowywać karabinek. Mosiężne atrapy nabojów są wielorazowego użytku, jednak dla większego komfortu warto zaopatrzyć się w dodatkowy zestaw, co znacznie przyspiesza ładowanie i zwiększa radość ze strzelania. Legends Cowboy Rifle Renegade śmiało przełamuje istniejące konwenanse, dlatego karabinek wyposażono w grzbietową szynę Picatinny, która umożliwia montaż celownika optycznego lub kolimatora.


Mechanizm spustowy karabinka można zablokować za pomocą bezpiecznika wygodnie umiejscowionego w zasięgu kciuka (z tyłu komory zamkowej).

Tryb ognia: ogień pojedynczy
Typ zasilania: CO2 12 g
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: polimer

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl