Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika pistolet ASG Beretta 92 FS A1 6 mm

Replika pistolet ASG Beretta 92 FS A1 6 mm f1af2e55e7b16f3a50d28166dd1f4a47
  • nowość
Cena: 599,00 zł 599.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Beretta
Kod produktu: K1-011-051

1px Opis

Beretta M92 FS A1 6 mm to elektryczny pistolet asg z trybem ognia ciągłego, wyposażony w metalowy zamek oraz pojemny akumulator zapewniający do 1000 strzałów na jednym ładowaniu.


Beretta M92 to elektryczna replika asg włoskiego pistoletu samopowtarzalnego, którego popularność i rozpoznawalność można porównać do Glocka 17 lub Colta 1911.


Metalowy zamek


Konstrukcja repliki opiera się na polimerowym szkielecie, na którym osadzono metalowy zamek podobnie jak w oryginale.


Producenci duży nacisk położyli na wierne odwzorowanie detali, dlatego na szkielecie oraz zamku repliki naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta broni Beretta.


Podobnie jak w bojowej wersji Beretta M92 FS A1, replika ma antypoślizgowe teksturowanie na rękojeści, powiększony kabłąk, oraz szkielet z ostrogą „beaver tail”, która umożliwia wysoki chwyt oraz zwiększa kontrolę nad pistoletem.


Elektryczny napęd


Największą zaletą repliki jest duża szybkostrzelność, dzięki czemu pistolet świetnie sprawdzi się podczas dynamicznych rozgrywek na krótkim dystansie-


W odróżnieniu od popularnych replik sprężynowych, w replice elektrycznej proces naciągania sprężyny i kompresji powietrza odbywa się w sposób automatyczny, co zapewnia dużą siłę ognia oraz komfort zabawy.


Beretta M92 FS A1 6 mm ma zmodyfikowany gearbox oraz silnik zasilany wbudowanym akumulatorem 7,2V 360 mAh


Naładowany akumulator umożliwia wystrzelenie do 1000 kulek. Na ilość strzałów największy wpływ, ma tryb strzelania oraz temperatura otoczenia. Strzelanie serią powoduje szybsze rozładowanie akumulatora i zmniejsza ilość wystrzelonych kulek.


W komplecie znajduje się ładowarka sieciowa, która naładuje akumulator w zaledwie 2 godziny.


Semi-auto i full-auto


Największą zaletą repliki jest możliwość strzelania ogniem pojedynczym lub serią, dzięki czemu pistolet świetnie sprawdzi się podczas dynamicznych rozgrywek na krótkim dystansie.


Bezpiecznik skrzydełkowy, po ustawieniu w pozycji SAFE, blokuje mechanizm spustowy, uniemożliwiając oddanie przypadkowego strzału. Zmiany trybu dokonujemy za pomocą dźwigni bezpiecznika.


Replika bezpieczna dla najmłodszych


Pistolet ma system hop-up o stałym ustawieniu, który najlepiej sprawdza się podczas strzelania kulkami o ciężarze 0,12 g, zapewniając im płaską trajektorię i wysoką celność. Wystrzelone kulki osiągają prędkość ok. 220 fps, co przekłada się skuteczny zasięg w granicach 10-15 m.


Parametry prędkości początkowej zostały celowo zmniejszone, dzięki czemu z repliki mogą bez obaw korzystać młodsi użytkownicy.

Tryb ognia: ogień ciągły, ogień pojedynczy
Typ zasilania: elektryczne
Hop-up: jest nie regulowany
Kolor: czarny
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: polimer
Materiał zamka: metal
Typ magazynka: mid-cap
Typ wtyku: mała Tamiya
Elementy zestawu tej repliki asg: ładowarka do akumulatora

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl