Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika pistolet ASG Beretta APX 6 mm

Replika pistolet ASG Beretta APX 6 mm 99daa6ff53ed665f8ff05d78f4e1dce9
  • nowość
Cena: 589,00 zł 589.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Beretta
Kod produktu: K1-011-083

1px Opis

Beretta APX black 6 mm to licencjonowana replika asg z metalowym zamkiem, wyróżniająca się dużą prędkością początkową, mocnym systemem blowback oraz wspaniałą ergonomią.


Realistyczna budowa


Replika ma wiernie odwzorowaną konstrukcję, którą podkreśla metalowo-polimerowa budowa oraz specyficzne żebrowanie całego zamka, zapewniające wygodny chwyt podczas przeładowania. W oryginale Beretta APX to półautomatyczny pistolet przeznaczony dla wojska, policji oraz rynku cywilnego.


Na muszce i szczerbinie naniesiono białe kropki, ułatwiające szybkie zgrywanie przyrządów na celu. To proste rozwiązania jest bardzo przydatne w momencie, kiedy strzelamy przy słabszym lub szczątkowym świetle.


Pistolet ma bezpiecznik zewnętrzny umieszczony po prawej stronie szkieletu, służący do blokowania mechanizmu spustowego. Polimerowe okładziny rękojeści mają identyczne teksturowanie, jakie stosowane jest w broni palnej. Realizm konstrukcji dodatkowo podnoszą licencjonowane oznaczenia producenta oraz logotypy naniesione na chwyt, oraz metalowy zamek pistoletu. W przedniej części szkieletu znajduje się szyna 22 mm, umożliwiająca mocowanie wybranych akcesoriów strzeleckich np. laserowego znacznika celu lub latarki.


Zasilanie


Replika Beretta Apx zasilana jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w rękojeści pistoletu. Montaż i wymiana kapsuły są bardzo proste i wymagają jednie odsunięcia okładzin, umieszczenia naboju w chwycie oraz dokręcenia śruby.


Prędkość początkowa w zależności od masy kulek wynosi nawet do 117 m/s co przekłada się na celny zasięg w granicach 30 m. Jedna kapsuła pozwala na oddanie około 60 strzałów z wyrównaną prędkością. W replice zastosowano metalowy magazynek  low-cap (wysuwany z rękojeści) o pojemności 15 kulek.


Mocny odrzut


Gazowa forma zasilania pozwoliła na zastosowanie mocnego systemu blow-back, który odpowiedzialny jest za realistyczny odrzut po oddaniu strzału.


Efektowne i odczuwalne „kopnięcie” pistoletu przyjemnie naśladuje odrzut zamka towarzyszący strzelaniu z broni palnej. Jedna kapsuła pozwala na oddanie do 60 strzałów o wyrównanej prędkości początkowej, co stanowi doskonały wynik dla repliki z blow-backiem.


Należy pamiętać, że na wydajność strzałów, największy wpływ ma temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.


Mechanizm DA


Mechanizm spustowy pracuje w trybie DA, co oznacza, że ściągając język spustowy, napinamy jednocześnie kurek, bez możliwości ręcznego naciągnięcia kurka i skrócenia drogi spustu. Trening z wykorzystaniem repliki asg lub wiatrówki, to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie dla wszystkich osób, które planują ubiegać się o pozwolenie na broń.

Tryb ognia: ogień pojedynczy
Typ zasilania: CO2 12 g
Hop-up: jest nie regulowany
Kolor: czarny
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: polimer
Materiał zamka: metal
Typ Blow-Back: GBB (Gas Blow-Back)
Typ magazynka: low-cap
Elementy zestawu tej repliki asg: magazynek low-cap

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl