Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika pistolet ASG Beretta Elite IA 6 mm

Replika pistolet ASG Beretta Elite IA 6 mm 1ec91e72196a6ecd1121c29717cd94f7
  • nowość
Cena: 819,00 zł 819.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Beretta
Kod produktu: K1-011-137

1px Opis

Beretta Elite IA to replika green gas o konstrukcji full-metal, wyposażona w regulowany hop-up oraz mocny system blow-back


Pistolet Beretta na green gas w sklepie Kolba z replikami asg


Beretta Elite IA to zmodernizowana wersja klasycznej Beretty 92, w której zastosowano szkieletowy kurek, szynę akcesoryjną, dodatkowe żebrowanie i wzmocnienia na zamku. Replika poza polimerowymi okładzinami rękojeści została wykonana w całości z metalu. Wysoką jakość podkreśla frezowany zamek oraz doskonałe spasowanie i odwzorowanie wszystkich detali, wiernie przeniesionych z Beretty M9 armii USA. Producenci duży nacisk położyli na wierne odwzorowanie detali, dlatego na szkielecie oraz zamku repliki naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta broni Beretta. Użytkownik ma możliwość częściowego rozłożenia repliki, w sposób zgodny z oryginałem.


Podobnie jak w bojowej wersji Beretta Elite IA ma teksturowane okładziny rękojeści, powiększony kabłąk, oraz szkielet z ostrogą „beaver tail”, która umożliwia wysoki chwyt oraz zwiększa kontrolę nad pistoletem. Obustronny bezpiecznik skrzydełkowy oraz przekładany na obie strony zatrzask magazynka umożliwiają wygodną obsługę strzelcom prawo i leworęcznym. Na muszce i szczerbinie naniesiono białe kropki, ułatwiające szybkie zgrywanie przyrządów na celu. Zamek ma skośne żebrowania w przedniej i tylnej części ułatwiające przeładowanie pistoletu.


Pistolety asg na green gas w sklepie Kolba


Replikę Elite IA zasila green gas, będący mieszanką propanu i oleju silikonowego. Sprężony green gas miota kulki 0,20 g z prędkością około 330 fps i odpowiada za wprawianie w ruch metalowego zamka. System gas blowk-back realistycznie naśladuje mechanikę i odrzut broni palnej. Strzelaniu towarzyszy solidne „kopnięcie” nadające zabawie realizmu i radości ze strzelania. Po wystrzeleniu z magazynka ostatniej kulki pozostaje on w tylnym położeniu, identycznie jak ma to miejsce w broni palnej.


Duża prędkość początkowa wpływa również na większy zasięg strzałów, który wynosi ponad 20 m. Warto pamiętać, że na wydajność replik zasilanych green-gasem znaczący wpływ odgrywa temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy. W replice zastosowano regulowany system hop-up, odpowiedzialny za celność i zasięg strzału. Dostęp do regulacji komory hop-up uzyskujemy po zdjęciu zamka ze szkieletu. Metalowy magazynek wysuwany z rękojeści mieści 23 kulki oraz zapas green gasu na około 40-50 strzałów.

Tryb ognia: ogień pojedynczy
Hop-up: jest regulowany
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: metal
Materiał zamka: metal
Typ Blow-Back: GBB (Gas Blow-Back)
Typ magazynka: low-cap
Elementy zestawu tej repliki asg: magazynek low-cap

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl