Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika pistolet ASG Beretta M9 6 mm

Replika pistolet ASG Beretta M9 6 mm 45045e6af47943c1d76571c487cc506c
  • nowość
Cena: 1 009,00 zł 1009.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Beretta
Kod produktu: K1-011-054

1px Opis

Beretta M9 6 mm to wysokiej jakości replika asg o konstrukcji full-metal, wyposażona w regulowany hop-up oraz mocny system gas blow-back


Beretta M9 to wierna replika pistoletu US Army, który po blisko 40 latach zastąpił wysłużonego Colta 1911.


Konstrukcja full-metal


Replika poza polimerowymi okładzinami rękojeści została wykonana w całości z metalu. Wysoką jakość podkreśla frezowany zamek oraz doskonałe spasowanie i odwzorowanie wszystkich detali, wiernie przeniesionych z Beretty M9 armii USA.


Producenci duży nacisk położyli na wierne odwzorowanie detali, dlatego na szkielecie oraz zamku repliki naniesiono licencjonowane oznaczenia producenta broni Beretta. Użytkownik ma możliwość częściowego rozłożenia repliki, w sposób zgodny z oryginałem.


Podobnie jak w bojowej wersji Beretta M9, replika ma antypoślizgowe teksturowanie na rękojeści, powiększony kabłąk, oraz szkielet z ostrogą „beaver tail”, która umożliwia wysoki chwyt oraz zwiększa kontrolę nad pistoletem.


W przedniej części szkieletu znajduje się krótka szyna Picatinny, która umożliwia montaż dodatkowych akcesoriów przydatnych podczas rozgrywki tj. latarki taktycznej lub laserowego znacznika celu.


Obustronny bezpiecznik skrzydełkowy umożliwia wygodną obsługę strzelcom prawo i leworęcznym. Na muszce i szczerbinie naniesiono białe kropki, ułatwiające szybkie zgrywanie przyrządów na celu.


Zasilanie green-gas


Replika Beretta M9 6 mm jest zasilana mieszanką green gas. Sprężony propan miota kulki 0,20 g z prędkością około 330 fps i odpowiada za wprawianie w ruch metalowego zamka. System gas blowk-back bardzo realistycznie naśladuje odrzut broni palnej.


Strzelaniu towarzyszy solidne „kopnięcie” nadające zabawie realizmu i radości ze strzelania. Po wystrzeleniu z magazynka ostatniej kulki pozostaje on w tylnym położeniu, identycznie jak ma to miejsce w broni palnej.


Duża prędkość początkowa wpływa również na większy zasięg strzałów, który wynosi ponad 20 m. Warto pamiętać, że na wydajność replik zasilanych green-gasem znaczący wpływ odgrywa temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.


Regulowany hop-up


W replice zastosowano regulowany system hop-up, odpowiedzialny za celność i zasięg strzału. Dostęp do regulacji komory hop-up uzyskujemy po odciągnięciu zamka do tylu. W zestawie znajduję się klucz pozwalający na precyzyjne ustawienie poziomu podkręcenia kulki.


Metalowy magazynek


Metalowy magazynek wysuwany z rękojeści mieści 24 kulki oraz zapas green gasu na około 40-50 strzałów.

Tryb ognia: ogień pojedynczy
Typ zasilania: green gas
Hop-up: jest regulowany
Kolor: czarny
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: metal
Materiał zamka: metal
Typ Blow-Back: GBB (Gas Blow-Back)
Typ magazynka: low-cap
Elementy zestawu tej repliki asg: magazynek low-cap

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl