Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika pistolet ASG Glock 17 gen 4. 6 mm green gas

Replika pistolet ASG Glock 17 gen 4. 6 mm green gas af73214ed1e80d98577a37c80de8ea3a
  • nowość
Cena: 869,00 zł 869.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Glock
Kod produktu: K1-050-019

1px Opis

Glock 17 gen 4 to wierna replika airsoftowawyposażona w system gas blow-back, metalowy zamek, regulowany system hop-up oraz wymienne nakładki chwytowe.


Replika Glock 17 gen 4 jest zasilana green gasem, czyli mieszanką propanu oraz olejku silikonowego , który odpowiada za konserwację uszczelek i zaworu. Green gas miota kulki 6 mm 0,20 g z prędkością około 320 fps (ok. 100 m/s). Zapewnia to skuteczny dystans w granicach 20 m, dzięki czemu replika najlepiej sprawdzi podczas strzelania na krótkich i średnich dystansach. Mieszanką gazowa jest magazynowana w zintegrowanym zbiorniku magazynka, napełnienie green gasem odbywa się w ten sam sposób jak w przypadku zwykłej zapalniczki gazowej. Konstrukcja repliki Glock 17 gen 4 jest wiernie oparta na broni palnej, w efekcie pistolet asg ma polimerowy szkielet, metalowy zamek i lufę, identyczny proces częściowego rozkładania oraz taką samą obsługę manualną. Dodatkowym smaczkiem i zaletą repliki Glock 17 gen 4 jest zastosowany system GBB (gas blow-back), który cofa zamek po oddaniu strzału, realistycznie imitując odrzut broni palnej. Po wystrzeleniu z magazynka wszystkich kulek, zamek pozostaje w tylnym położeniu. Wymiana magazynka, przeładowanie oraz proces oddawania strzału również nawiązują do mechaniki broni palnej.


Replika pistolet ASG Glock 17 gen 4. 6 mm green gas

Replika Glock 17 gen 4 ma teksturowany chwyt, podcięcia pod palce oraz wymienne tylne nakładki chwytowe, pozwalające dostosować wielkość rękojeść do dłoni strzelca. W replice zastosowano regulowany system hop-up, odpowiedzialny za podkręcenie kulki, co ma wpływ na celność i zasięg strzału. Regulacji hop-up dokonujemy za pomocą pokrętła, do którego uzyskujemy dostęp po zdjęciu zamka. Podobnie jak w oryginale, replika posiada bezpiecznik spustowy, który wymusza na strzelcu prawidłowe i pełne ściąganie języka spustowego oraz zapobiega oddaniu niekontrolowanego strzału. Szczerbina z białą ramką oraz muszka z białą kropką przyspieszają zgrywanie przyrządów celowniczych.  Szkieletowa szyna 22 mm, umożliwia stosowanie laserowego znacznika celu lub oświetlenia taktycznego.


Glock 17 gen 4 to wspaniale wykonana replika, o realistycznej mechanice działania i funkcjonalności, która zadowoli wszystkich miłośników asg.


Wymiary


Replika pistolet ASG Glock 17 gen 4. 6 mm green gas

 

Ilość szyn montażowych: 1
Możliwość zamontowania: celownik laserowy, latarka
Typ szyny: 22 mm (picatinny)
Ilość bezpieczników: 1
Typ zabezpieczenia: bezpiecznik niekontrolowanego wystrzału
Materiał obudowy: polimer

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl