Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika pistolet ASG Glock 17 gen 4. 6 mm powiększony magazynek

Cena: 869,00 zł 869.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Glock
Kod produktu: K1-050-054

1px Opis

Pistolet ASG Glock 17 gen 4 6 mm CO2 to wierna replika asg, wyposażona w mocny system gas blow-back, metalowy zamek, regulowany system hop-up, rękojeść z wymiennymi nakładki oraz magazynek z powiększoną stopką.


Pistolet jest doskonale odwzorowaną repliką austriackiego pistoletu Glock 17 generacji 4.


Realistyczna konstrukcja Glock 17 gen 4 jest wiernie oparta na broni palnej, w efekcie replika ma polimerowy szkielet, metalowy zamek i lufę, identyczny proces częściowego rozkładania oraz taką samą obsługę manualną.


W pełni funkcjonalne są również zatrzask magazynka, dźwignia zrzutu i blokada zamka.


Duży zasięg


Replika jest zasilana 12 g kapsułą CO2, montowaną wewnątrz metalowego magazynka (pod stopką) o pojemności 18 kulek 6 mm. Sprężony dwutlenek węgla miota kulki z prędkością 330 fps.


Zapewnia to skuteczny dystans na dystansie ponad 15-20 m, dzięki czemu replika najlepiej sprawdzi podczas strzelania na krótkich i średnich dystansach.


W replice zastosowano regulowany system hop-up, który pozwala na precyzyjne ustawienie poziomu „podkręcania” wystrzelonej kulki, wpływając w ten sposób na płaskość trajektorii i celność strzałów.


Mocny system blow-back


Do największych zalet repliki Glock 17 gen 4 6 mm CO2 należy efektowny system GBB (gas blow-back), który cofając po strzele zamek do tyłu, realistycznie imituje odrzut broni palnej. Po wystrzeleniu z magazynka wszystkich kulek zamek pozostaje w tylnym położeniu.


Wymiana magazynka, przeładowanie oraz proces oddawania strzału również nawiązują do mechaniki broni palnej.


Magazynek ze stopką


Pistolet zasilany jest metalowym magazynkiem o pojemności 25 kulek, który wyposażono w powiększoną stopkę. Nakładka dociąża magazynek, zapewnia lepszy chwyt i przyspiesza proces wymiany.


Ergonomiczny i bezpieczny


Replika Glock 17 gen 4 ma agresywnie teksturowaną rękojeść oraz ergonomiczne podcięcia pod palce, co gwarantuje wygodny i stabilny chwyt. Podobnie jak w wersji bojowej, w komplecie znajdują się 2 dodatkowe nakładki chwytowe, które pozwalają na dostosowanie wielkości rękojeści do potrzeb użytkownika.


W replice zastosowano bezpiecznik spustowy, wymuszający na strzelcu prawidłowe ściąganie języka spustowego. Rozwiązanie to jest zaimplementowane z mechanizmu Safe Action wykorzystywanego w serii Glock.


Szczerbina z białą ramką oraz muszka z białą kropką przyspieszają zgrywanie przyrządów celowniczych na celu. Szkieletowa szyna 22 mm umożliwia stosowanie dodatkowych akcesoriów taktycznych np. laserowego znacznika celu lub oświetlenia taktycznego.


Glock 17 gen 4 to wspaniale wykonana replika, o realistycznej mechanice działania i funkcjonalności, która zadowoli wszystkich miłośników asg.

Tryb ognia: ogień pojedynczy
Typ zasilania: CO2 12 g
Hop-up: jest regulowany
Kolor: czarny
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: polimer
Materiał zamka: metal
Typ Blow-Back: GBB (Gas Blow-Back)
Typ magazynka: low-cap
Elementy zestawu tej repliki asg: magazynek low-cap

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl