Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika pistolet ASG Glock 17 gen 5. 6 mm green gas

Replika pistolet ASG Glock 17 gen 5. 6 mm green gas 17c408fb8cbe81197c4c69856a321c2b
  • nowość
Cena: 819,00 zł 819.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Glock
Kod produktu: K1-050-055

1px Opis

Glock 17 gen 5 6 mm BB to replika asg zasilana green gasem, z mocnym systemem blow-back, zamkiem z metalu oraz obsługą manualną zgodną z bronią palną.


Wierne odwzorowanie Glock 17 gen 5


Podobnie jak w wersji bojowej, replika Glock 17 ma metalowy zamek oraz polimerowy szkielet. Zamek pistoletu wykonano z ciężkiego stopu metali, dzięki czemu ciężar repliki jest zbliżony do broni.


W przedniej części szkieletu znajduje się krótka szyna montażowa Picatinny pozwalająca na wykorzystywanie dodatkowych akcesoriów strzeleckich np. laserowego wskaźnika celu lub latarki.


Na zamku i szkielecie naniesiono licencjonowane oznaczenia firmy Glock, oraz numer seryjny pistoletu. Prosty, klasyczny chwyt bez profilowania na palce, zapewnia lepszą kontrolę nad bronią każdemu strzelcowi niezależnie od wielkości dłoni.


Ruchome elementy (zatrzask magazynka, obustronna dźwignia zrzutu zamka, spust z bezpiecznikiem), obsługa manualna oraz częściowe rozkładanie repliki są identyczne z prawdziwym Glockiem 17.


Wymiary repliki są zgodna z oryginałem, dlatego do przenoszenia pistoletu można używać standardowych kabur do broni palnej tj. Safariland lub Blackhawk.


Mocny odrzut


Replika Glock 17 gen 5 6 mm BB jest zasilana mieszanką green gas. Sprężony propan miota kulki 0,20 g z prędkością około 300 fps i odpowiada za wprawianie w ruch metalowego zamka. System gas blowk-back realistycznie naśladuje odrzut broni palnej.


Strzelaniu towarzyszy solidne „kopnięcie” nadające zabawie realizmu i radości ze strzelania. Po wystrzeleniu z magazynka ostatniej kulki pozostaje on w tylnym położeniu, identycznie jak ma to miejsce w broni palnej.


Duża prędkość początkowa wpływa również na większy zasięg strzałów, który wynosi do 20 m. Na wydajność replik zasilanych green gasem znaczący wpływ odgrywa temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.


Regulowany system hop-up


W replice zastosowano regulowany system hop-up, odpowiedzialny za celność i zasięg strzału. Regulacja znajduję się pod zamkiem pistoletu, dostęp do niej uzyskujemy po częściowym rozłożeniu repliki.


Mechanizm spustowy


Glock 17 gen 5 posiada mechanizm spustowy DAO z bezpiecznikiem spustowym, który w celu oddania strzału wymusza prawidłowe ułożenia palca na języku spustowym.


Rozwiązanie to jest zaimplementowane z mechanizmu Safe Action wykorzystywanego w serii Glock.


Metalowy magazynek


Pistolet zasilany jest metalowym magazynkiem o pojemności 22 kulek. Wylot rękojeści został poszerzony, co ułatwia i przyspiesza wymianę magazynka.


Przyrządy celownicze


Pistolet wykorzystuje stałe przyrządy celownicze tj. muszkę z białą kropką oraz szczerbinkę z ramką. Kontrastowe oznaczenia przyspieszają zgrywanie przyrządów, pozwalają także na strzelanie przy słabym lub szczątkowym świetle.

Tryb ognia: ogień pojedynczy
Typ zasilania: green gas
Hop-up: jest regulowany
Kolor: czarny
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: polimer
Materiał zamka: metal
Typ Blow-Back: GBB (Gas Blow-Back)
Typ magazynka: low-cap
Elementy zestawu tej repliki asg: magazynek low-cap

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl