Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika pistolet ASG Glock 17 gen 5. 6 mm

Replika pistolet ASG Glock 17 gen 5. 6 mm f7ed5774db4de111cdd506fb2036dd6f
  • nowość
Cena: 729,00 zł 729.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Glock
Kod produktu: K1-050-047

1px Opis

Glock 17 gen 5 to wspaniała replika asg, z mocnym systemem blow-back, zamkiem z metalu oraz obsługą manualną zgodną z bronią palną.


Wierne odwzorowanie Glock 17 gen 5


Podobnie jak w wersji bojowej, replika Glock 17 ma metalowy zamek oraz polimerowy szkielet. Zamek pistoletu wykonano ze stopu metalu, dzięki czemu ciężar repliki jest zbliżony do broni. W przedniej części szkieletu znajduje się krótka szyna montażowa Picatinny pozwalająca na wykorzystywanie dodatkowych akcesoriów strzeleckich np. laserowego wskaźnika celu lub latarki. Na zamku i szkielecie naniesiono licencjonowane oznaczenia firmy Glock, oraz numer seryjny pistoletu. Prosty, klasyczny chwyt bez profilowania na palce, zapewnia lepszą kontrolę nad bronią każdemu strzelcowi niezależnie od wielkości dłoni.


Działanie ruchomych elementów (zatrzask magazynka, obustronna dźwignia zrzutu zamka, spust z bezpiecznikiem), oraz obsługa manualna są identyczne z prawdziwym Glockiem 17. Wymiary repliki są zgodna z oryginałem, dlatego do przenoszenia pistoletu można używać standardowych kabur do broni palnej tj. Safariland lub Blackhawk.


Mocny odrzut


Replika strzela kulkami 6 mm, które ładujemy do metalowego magazynka wysuwanego z rękojeści. W magazynku montujemy również 12 g kapsuła CO2. Instalacja kapsuły jest prosta i szybka. Za pomocą klucza imbusowego wykręcamy śrubę, wkładamy kapsułę i dokręcamy śrubę do wyczuwalnego oporu. Taka forma zasilania pozwoliła na zastosowanie mocnego systemu blow-back, który odpowiedzialny jest za realistyczny odrzut zamka po strzale.


Silne „kopnięcie” zamka powoduje, że mamy nieodparte wrażenia strzelania z broni palnej. Jedna kapsuła pozwala na oddanie do 60 strzałów z wyrównaną prędkością początkową 360 fps, co stanowi dobry wynik dla repliki z metalowym ruchomym zamkiem. Ilość oddanych strzałów zależy głównie od temperatury powietrza i dynamika, z jaką strzelamy. W replice zastosowano system hop-up, odpowiedzialny za celność i zasięg strzału.


Mechanizm spustowy


Glock 17 gen 5 posiada mechanizm spustowy DAO z bezpiecznikiem spustowym, który w celu oddania strzału wymusza prawidłowe ułożenia palca na języku spustowym. Rozwiązanie to jest zaimplementowane z mechanizmu Safe Action wykorzystywanego w serii Glock.


Metalowy magazynek


Pistolet zasilany jest metalowym magazynkiem o pojemności 14 kulek. Wylot rękojeści został poszerzony, co ułatwia i przyspiesza wymianę magazynka.


Przyrządy celownicze


Pistolet wykorzystuje stałe przyrządy celownicze tj. muszkę z białą kropką oraz szczerbinkę z ramką. Kontrastowe oznaczenia przyspieszają zgrywanie przyrządów, pozwalają także na strzelanie przy słabym lub szczątkowym świetle.


Bezpiecznik nastawny


Poza bezpiecznikiem spustowym, w pistolecie zastosowano dodatkowy bezpiecznik, umiejscowiony w przedniej części szkieletu.

Tryb ognia: ogień pojedynczy
Typ zasilania: CO2 12 g
Hop-up: jest nie regulowany
Kolor: czarny
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: polimer
Materiał zamka: metal
Typ Blow-Back: GBB (Gas Blow-Back)
Typ magazynka: low-cap
Elementy zestawu tej repliki asg: magazynek low-cap

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl