Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika pistolet ASG Glock 18C gen 3. 6 mm gas

Replika pistolet ASG Glock 18C gen 3. 6 mm gas 693d02c58a68d9bc80c2130c6a1f4efa
  • nowość
Cena: 959,00 zł 959.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Glock
Kod produktu: K1-050-048

1px Opis

Glock 18C gen 3 6 mm to gazowa replika asg, z mocnym systemem blow-back, metalowym zamkiem oraz trybem ognia ciągłego.


Wierne odwzorowanie Glock 18C gen 3


Podobnie jak w wersji bojowej, replika Glock 18C gen 3 ma metalowy zamek oraz polimerowy szkielet. Zamek pistoletu wykonano ze stopu metali, dzięki czemu ciężar repliki jest zbliżony do broni.


W przedniej części szkieletu znajduje się krótka szyna montażowa Picatinny pozwalająca na wykorzystywanie dodatkowych akcesoriów strzeleckich np. laserowego wskaźnika celu lub latarki.


Na zamku i szkielecie naniesiono licencjonowane oznaczenia firmy Glock oraz numer seryjny pistoletu.


Ruchome elementy (zatrzask magazynka, dźwignia zrzutu zamka, spust z bezpiecznikiem), obsługa manualna oraz częściowe rozkładanie repliki są identyczne z prawdziwym Glockiem 18C.


Mocny odrzut


Glock 18C gen 3 mm jest zasilana mieszanką green gas. Sprężony propan miota kulki 0,20 g z prędkością około 330 fps i odpowiada za wprawianie w ruch metalowego zamka. Sytem gas blowk-back bardzo realistycznie naśladuje odrzut broni palnej.


Strzelaniu towarzyszy solidne „kopnięcie” nadające zabawie realizmu i radości ze strzelania. Po wystrzeleniu z magazynka ostatniej kulki pozostaje on w tylnym położeniu, identycznie jak ma to miejsce w broni palnej.


Duża prędkość początkowa wpływa również na większy zasięg strzałów, który wynosi ponad 20 m. Na wydajność replik na green gasem znaczący wpływ odgrywa temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.


Tryb full-auto


Do największych zalet modelu G18C należy możliwość strzelania ogniem ciągłym, co znacznie zwiększa naszą „siłę ognia” podczas rozgrywki na krótkim dystansie.


Zmiany tryby ognia dokonujemy za pomocą selektora umieszczonego z lewej strony zamka.


Regulowany system hop-up


W replice zastosowano regulowany system hop-up, odpowiedzialny za celność i zasięg strzału. Regulacja znajduję się pod zamkiem pistoletu, dostęp do niej uzyskujemy po częściowym rozłożeniu repliki (klucz do regulacji w zestawie).


Mechanizm spustowy


Glock 18C posiada mechanizm spustowy DAO z bezpiecznikiem spustowym, który w celu oddania strzału wymusza prawidłowe ułożenia palca na języku spustowym.


Rozwiązanie to jest zaimplementowane z mechanizmu Safe Action wykorzystywanego w serii Glock.


Magazynek typu hi-cap


Pistolet zasilany jest metalowym magazynkiem o pojemności aż 50 kulek. Taki zapas amunicji w trybie full-auto możemy wystrzelać w zaledwie kilka sekund.


Przyrządy celownicze


Pistolet wykorzystuje stałe przyrządy celownicze tj. muszkę z białą kropką oraz szczerbinkę z ramką. Kontrastowe oznaczenia przyspieszają zgrywanie przyrządów, pozwalają także na strzelanie przy słabym lub szczątkowym świetle.

Tryb ognia: ogień ciągły, ogień pojedynczy
Typ zasilania: green gas
Hop-up: jest regulowany
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: polimer
Materiał zamka: metal
Typ Blow-Back: GBB (Gas Blow-Back)
Typ magazynka: hi-cap
Elementy zestawu tej repliki asg: magazynek mid-cap

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl