Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika pistolet ASG Glock 19 gen 4. 6 mm

Cena: 819,00 zł 819.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Glock
Kod produktu: K1-050-071

1px Opis

Glock 19 gen 4 6 mm to wspaniale wykonana replika green gas, wyposażona w mocny system gas blow-back, metalowy zamek oraz regulowany system hop-up.


Wierne odwzorowanie


Pistolet jest doskonale odwzorowaną repliką austriackiego pistoletu Glock 19 generacji 4.  Podobnie jak w wersji bojowej, replika Glock 19 gen 4 6 mm ma metalowy zamek oraz polimerowy szkielet. Zamek pistoletu wykonano z aluminium na precyzyjnych obrabiarkach CNC, dzięki czemu ciężar repliki jest zbliżony do broni. W przedniej części szkieletu znajduje się krótka szyna montażowa Picatinny pozwalająca na wykorzystywanie dodatkowych akcesoriów strzeleckich np. laserowego wskaźnika celu lub latarki. Na zamku i szkielecie naniesiono licencjonowane oznaczenia firmy Glock oraz numer seryjny pistoletu. Ruchome elementy (zatrzask magazynka, dźwignia zrzutu zamka, spust z bezpiecznikiem), obsługa manualna oraz częściowe rozkładanie repliki są identyczne z prawdziwym Glockiem 19.


Duży zasięg


Glock 19 gen 4 jest zasilany green gasem (mieszanka propanu i olejku silikonowego), który miota kulki z prędkością około 300 fps. Mieszankę gazową wtłaczamy do magazynka w podobny sposób, w jaki napełnia się zapalniczki gazowe. W pełni naładowany green gasem magazynek pozwala oddać do 40 strzałów z wyrównaną prędkością początkową. W replice zastosowano regulowany system hop-up, który pozwala na precyzyjne ustawienie poziomu „podkręcania” wystrzelonej kulki, wpływając w ten sposób na płaskość trajektorii i celność strzałów. 


Zapewnia to skuteczny dystans na dystansie do 20 m, dzięki czemu replika najlepiej sprawdzi podczas strzelania na krótkich i średnich dystansach. Wysuwany z rękojeści magazynek mieści 19 kulek 6 mm.


Mocny system blow-back


Do największych zalet repliki Glock 19 gen 4 należy system GBB (gas blow-back), który cofając po strzele zamek do tyłu, realistycznie imituje odrzut broni palnej. Po wystrzeleniu z magazynka wszystkich kulek zamek pozostaje w tylnym położeniu.


Wymiana magazynka, przeładowanie oraz proces oddawania strzału również nawiązują do mechaniki broni palnej.


Ergonomiczny i bezpieczny


Glock 19 gen 4 ma teksturowaną rękojeść oraz ergonomiczne podcięcia pod palce, co gwarantuje wygodny i stabilny chwyt. W replice zastosowano bezpiecznik spustowy, wymuszający na strzelcu prawidłowe ściąganie języka spustowego. Rozwiązanie to jest zaimplementowane z mechanizmu Safe Action wykorzystywanego w serii Glock. Szczerbina z białą ramką oraz muszka z białą kropką przyspieszają zgrywanie przyrządów celowniczych na celu. 


Glock 19 gen 4 to wspaniale wykonana replika, o realistycznej mechanice działania i funkcjonalności, która zadowoli wszystkich miłośników asg.

Tryb ognia: ogień pojedynczy
Typ zasilania: green gas
Hop-up: jest regulowany
Kolor: czarny
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: polimer
Materiał zamka: metal
Typ Blow-Back: GBB (Gas Blow-Back)
Typ magazynka: low-cap
Elementy zestawu tej repliki asg: magazynek low-cap

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl