Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika pistolet ASG Glock 19X 6 mm coyote green gas

Replika pistolet ASG Glock 19X 6 mm coyote green gas e6f7bf29575b89ac9dad447f0f6c0371
  • nowość
Cena: 869,00 zł 869.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Glock
Kod produktu: K1-050-045

1px Opis

Glock 19X 6 mm coyote to replika asg z mocnym systemem blow-back, wyposażona w metalowy zamek, dodatkowy bezpiecznik oraz szereg rozwiązań konstrukcyjnych zapożyczonych z broni palnej. Wersja green gas.


Wierne odwzorowanie Glock 19X


Glock 19X to cywilna wersja modelu G19 HMS, opracowanego jako następca M9 - pistoletu amerykańskich sił zbrojnych. Podobnie jak wersja bojowa, replika Glock 19X posiada metalowy zamek oraz polimerowy szkielet o matowej fakturze.


Budowa


Model 19X to pistolet typu crossover, łączący elementy konstrukcji dwóch modeli pistoletów Glock tj. pełnowymiarowego szkieletu G17 oraz kompaktowego zamka pistoletu G19.


Replika Glock 19X 6 mm coyote ma metalowy ruchomy zamek oraz polimerowy szkielet w wojskowej kolorystyce coyote.


Pistolet wyposażono w obustronną dźwignię zrzutu zamka, szynę akcesoryjną, dodatkowy bezpiecznik nastawny oraz teksturowaną rękojeść z zaczepem na smycz taktyczną.


Po zamontowaniu kapsuły ciężar repliki jest niemal taki sam jak bojowej wersji Glock 19X (bez amunicji). Pistolet wykorzystuje stałe przyrządy celownicze oznaczone białymi kropkami.


Kontrastowe oznaczenia przyspieszają zgrywanie przyrządów, pozwalają także na strzelanie przy słabym lub szczątkowym świetle.


W przedniej części szkieletu znajduje się szyna montażowa pozwalająca na wykorzystywanie dodatkowych akcesoriów strzeleckich np. laserowego wskaźnika celu lub latarki. Na zamku i szkielecie wiatrówki naniesiono licencjonowane oznaczenia firmy Glock oraz numer seryjny pistoletu.


Stabilność i kontrolę chwytu zapewnia drobne moletowanie naniesione na powierzchnię całej rękojeści.


Zasilanie kapsułą green gas


Replika Glock 19X 6 mm jest zasilana mieszanką green gas. Sprężony propan miota kulki 0,20 g z prędkością około 300 fps i odpowiada za wprawianie w ruch metalowego zamka. Sytem gas blowk-back bardzo realistycznie naśladuje odrzut broni palnej.


Strzelaniu towarzyszy solidne „kopnięcie” nadające zabawie realizmu i radości ze strzelania. Po wystrzeleniu z magazynka ostatniej kulki pozostaje on w tylnym położeniu, identycznie jak ma to miejsce w broni palnej.


Duża prędkość początkowa wpływa również na większy zasięg strzałów, który wynosi do 20 m. Na wydajność replik zasilanych green gasem znaczący wpływ odgrywa temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.


Mocny odrzut


Gazowa forma zasilania pozwoliła na zastosowanie mocnego systemu blow-back, który odpowiedzialny jest za realistyczny odrzut po oddaniu strzału. Efektowne i odczuwalne „kopnięcie” zamka powoduje, że mamy nieodparte wrażenia strzelania z broni palnej.


Po wystrzeleniu z magazynka wszystkich kulek zamek blokuje się w tylnym położeniu identycznie jak w broni palnej. Ponowne przygotowanie pistoletu do strzelania wymaga wymiany magazynka, wciśnięcia obustronnej dźwigni zrzutu lub energicznego odciągnięcia zamka do tyłu.


Jedna kapsuła pozwala na oddanie około 60 strzałów z wyrównaną prędkością początkową, co stanowi bardzo dobry wynik dla repliki z metalowym zamkiem i blow-backiem.


Magazynek ze stopką


Pistolet zasilany jest metalowym magazynkiem o pojemności 22 kulek. Powiększona stopka dociąża magazynek, zapewnia lepszy chwyt i przyspiesza proces wymiany.


Mechanizm spustowy z bezpiecznikiem


Replika Glock 19X 6 mm coyote wyposażono w mechanizm spustowy DAO (z samonapinaniem) z bezpiecznikiem spustowym, który wymusza prawidłowe ułożenia palca na języku spustowym.


Rozwiązanie to jest zaimplementowane z mechanizmu Safe Action opatentowanego przez markę Glock. Dodatkowym zabezpieczeniem jest bezpiecznik nastawny znajdujący się w obrębie szyny akcesoryjnej.

Tryb ognia: ogień pojedynczy
Typ zasilania: green gas
Hop-up: jest regulowany
Kolor: coyote
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: polimer
Materiał zamka: metal
Typ Blow-Back: GBB (Gas Blow-Back)
Typ magazynka: low-cap
Elementy zestawu tej repliki asg: magazynek low-cap

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl