Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika pistolet ASG Glock 34 gen 4 Deluxe 6 mm

Replika pistolet ASG Glock 34 gen 4 Deluxe 6 mm c94a666d93a98aba895cf2038e458e9f
  • nowość
Cena: 1 269,00 zł 1269.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Glock
Kod produktu: K1-050-044

1px Opis

Glock 34 Gen 4 Deluxe 6 mm to wspaniała replika asg, z mocnym systemem blow-back, zamkiem z frezowanego aluminium oraz obsługą manualną zgodną z bronią palną.


Glock 34 Gen 4 Deluxe to replika, która doskonale sprawdzi się w sportowym strzelectwie AIPSC. Zastosowanie długiej lufy i regulowanego systemu hop-up korzystnie wpływa na celność i zasięg strzałów.


Wierne odwzorowanie Glock 34 gen 4


Podobnie jak w wersji bojowej, replika Glock 34 Deluxe ma metalowy zamek oraz polimerowy szkielet. Zamek pistoletu wykonano z aluminium na precyzyjnych obrabiarkach CNC, dzięki czemu ciężar repliki jest zbliżony do broni.


W przedniej części szkieletu znajduje się krótka szyna montażowa Picatinny pozwalająca na wykorzystywanie dodatkowych akcesoriów strzeleckich np. laserowego wskaźnika celu lub latarki.


Na zamku i szkielecie naniesiono licencjonowane oznaczenia firmy Glock, oraz numer seryjny pistoletu. Porting zamka zmniejsza jego masę i powoduje wzrost szybkostrzelności teoretycznej.


Ruchome elementy (zatrzask magazynka, powiększona dźwignia zrzutu zamka, spust z bezpiecznikiem), obsługa manualna oraz częściowe rozkładanie repliki są identyczne z prawdziwym Glockiem 34.


Wymiary repliki są zgodna z oryginałem, dlatego do przenoszenia pistoletu można używać standardowych kabur do broni palnej tj. Safariland lub Blackhawk.


Mocny odrzut


Replika strzela kulkami 6 mm, które ładujemy do metalowego magazynka wysuwanego z rękojeści. W magazynku montujemy również 12 g kapsuła CO2. Instalacja kapsuły jest prosta i szybka.


Za pomocą klucza imbusowego wykręcamy śrubę, wkładamy kapsułę i dokręcamy śrubę do wyczuwalnego oporu. Taka forma zasilania pozwoliła na zastosowanie mocnego systemu blow-back, który odpowiedzialny jest za realistyczny odrzut zamka po strzale.


Silne „kopnięcie” zamka powoduje, że mamy nieodparte wrażenia strzelania z broni palnej. Jedna kapsuła pozwala na oddanie do 60 strzałów z wyrównaną prędkością początkową 330 fps, co stanowi dobry wynik dla repliki z metalowym ruchomym zamkiem.


Ilość oddanych strzałów zależy głównie od temperatury powietrza i dynamika, z jaką strzelamy.


Regulowany system hop-up


W replice zastosowano regulowany system hop-up, odpowiedzialny za celność i zasięg strzału. Regulacja znajduję się pod zamkiem pistoletu, dostęp do niej uzyskujemy po częściowym rozłożeniu repliki.


Mechanizm spustowy


Glock 34 Gen 4 Deluxe posiada mechanizm spustowy DAO z bezpiecznikiem spustowym, który w celu oddania strzału wymusza prawidłowe ułożenia palca na języku spustowym.


Rozwiązanie to jest zaimplementowane z mechanizmu Safe Action wykorzystywanego w serii Glock.


Magazynek ze stopką


Pistolet zasilany jest metalowym magazynkiem o pojemności 25 kulek, który wyposażono w powiększoną stopkę. Nakładka dociąża magazynek, zapewnia lepszy chwyt i przyspiesza proces wymiany.


Przyrządy celownicze


Pistolet wykorzystuje stałe przyrządy celownicze tj. muszkę z białą kropką oraz szczerbinkę z ramką. Kontrastowe oznaczenia przyspieszają zgrywanie przyrządów, pozwalają także na strzelanie przy słabym lub szczątkowym świetle.


Walizka transportowa


W komplecie znajduje się oryginalne pudełko do przenoszenia broni, wyprodukowane przez firmę Glock.

Tryb ognia: ogień pojedynczy
Typ zasilania: CO2 12 g
Hop-up: jest regulowany
Kolor dominujący: czarny
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: polimer
Materiał zamka: metal
Typ Blow-Back: GBB (Gas Blow-Back)
Typ magazynka: mid-cap
Elementy zestawu tej repliki asg: magazynek mid-cap

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl