Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch HK45 6 mm

Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch HK45 6 mm 0766806f4af9a176a74c7f9f4894b6ff
  • nowość
Cena: 909,00 zł 909.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Heckler&Koch
Kod produktu: K1-054-064

1px Opis

Heckler&Koch HK45 6 mm to wysokiej jakości replika green gas, wyposażona w metalowy zamek, system hop-up odpowiedzialny za wysoką celność oraz prędkość początkową 360 fps.


Heckler&Koch HK45 6 mm to replika wykonana z ogromną dbałością o detale, jej jakość wykonania oraz obsługa manualna praktycznie nie odbiega od oryginału, co doceni każdy pasjonat airsoftu.


Dbałość o szczegóły


Podobnie jak w wersji bojowej, szkielet wykonano z wytrzymałego kompozytu abs, zamek oraz lufa są oczywiście metalowe. Wszystkie manipulatory tj. spust, obustronna dźwignia zwalniania magazynka, bezpiecznik oraz kurek są ruchome i pełnią taką samą funkcję jak mechanizmy broni palnej.


Profilowana rękojeść pistoletu ma agresywne teksturowanie oraz wycięcia na palce ułatwiające wymianę lub wyszarpnięcie magazynka w momencie zabrudzenia.


W przedniej części szkieletu znajduje się krótka szyna Picatinny, która umożliwia montaż dodatkowych akcesoriów przydatnych podczas rozgrywki tj. latarki taktycznej lub laserowego znacznika celu. Powiększony kabłąk pozwala na komfortowe strzelanie również w rękawicach ochronnych.


Heckler&Koch HK45 6 mm ma stałe przyrządy celownicze z białymi oznaczeniami, co znacznie przyspiesza zgrywanie muszki i szczerbinki na celu oraz pomaga celować w warunkach słabego oświetlenia. Replika ma licencjonowane oznaczenia firmy HK naniesione na zamek oraz szkielet.


Zasięg i celność


Replika Heckler&Koch HK45 6 mm zasilana jest mieszanką green gas. Sprężony propan miota kulki 0,20 g z prędkością około 310 fps i odpowiada za wprawianie w ruch metalowego zamka. Sytem gas blowk-back realistycznie naśladuje odrzut broni palnej.


Strzelaniu towarzyszy solidne „kopnięcie” nadające zabawie realizmu i radości ze strzelania. Po wystrzeleniu z magazynka ostatniej kulki pozostaje on w tylnym położeniu, identycznie jak ma to miejsce w broni palnej.


Duża prędkość początkowa wpływa również na większy zasięg strzałów, który wynosi ponad 20 m. Na wydajność replik na green gasem znaczący wpływ odgrywa temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.


Bezpieczne użytkowanie


Replika ma obustronny bezpiecznik skrzydełkowy służący do blokowania mechanizmu spustowego podczas przenoszenia.

Tryb ognia: ogień pojedynczy
Typ zasilania: green gas
Hop-up: jest regulowany
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: polimer
Materiał zamka: metal
Typ Blow-Back: GBB (Gas Blow-Back)
Typ magazynka: low-cap

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl