Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch HK45 6 mm

Replika pistolet ASG H&K Heckler&Koch HK45 6 mm 1d051cb3fce8f80eb1e4f9c37efd66dd
  • nowość
Cena: 339,00 zł 339.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Heckler&Koch
Kod produktu: K1-054-038

1px Opis

Heckler&Koch HK45 6 mm to wysokiej jakości replika CO2, wyposażona w metalowy zamek, system hop-up odpowiedzialny za wysoką celność oraz dużą prędkość początkową aż 460 fps.


Pistolet wyprodukowała renomowana tajwańska firma asg KWA, która od ponad 30 lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości replik asg do rekreacji oraz treningu taktycznego.


Heckler&Koch HK45 6 mm to replika wykonana z ogromną dbałością o detale, jej jakość wykonania oraz obsługa manualna praktycznie nie odbiega od oryginału, co doceni każdy pasjonat airsoftu.


Dbałość o szczegóły


Podobnie jak w wersji bojowej, szkielet wykonano z wytrzymałego kompozytu abs, zamek oraz lufa są oczywiście metalowe. Wszystkie manipulatory tj. spust, obustronna dźwignia zwalniania magazynka, bezpiecznik oraz kurek są ruchome i pełnią taką samą funkcję jak mechanizmy broni palnej.


Profilowana rękojeść pistoletu ma agresywne teksturowanie oraz wycięcia na palce ułatwiające wymianę lub wyszarpnięcie magazynka w momencie zabrudzenia.


W przedniej części szkieletu znajduje się krótka szyna Picatinny, która umożliwia montaż dodatkowych akcesoriów przydatnych podczas rozgrywki tj. latarki taktycznej lub laserowego znacznika celu. Powiększony kabłąk pozwala na komfortowe strzelanie również w rękawicach ochronnych.


Heckler&Koch HK45 6 mm ma stałe przyrządy celownicze z białymi oznaczeniami, co znacznie przyspiesza zgrywanie muszki i szczerbinki na celu oraz pomaga celować w warunkach słabego oświetlenia. Replika ma licencjonowane oznaczenia firmy HK naniesione na zamek oraz szkielet.


Zasięg i celność


Heckler&Koch HK45 6 mm zasila 12 g kapsuła CO2, zawierająca sprężony dwutlenek węgla. Kapsuła montowana jest w rękojeści pod tylną nakładką chwytu. Pełna kapsuła CO2 pozwala na oddanie około 80 strzałów z wyrównaną prędkością nawet 460 fps!


Dzięki czemu Heckler&Koch HK45 6 mm jest jedną z najmocniejszych replik broni krótkiej na polskim rynku. Tak duża prędkość początkowa wpływa również na większy zasięg strzałów, który wynosi ponad 30 m.


Należy jednak pamiętać, że na wydajność replik zasilanych dwutlenkiem węgla znaczący wpływ odgrywa temperatura powietrza oraz dynamika, z jaką strzelamy.


Bezpieczne użytkowanie


Replika ma lewostronny bezpiecznik skrzydełkowy służący do blokowania mechanizmu spustowego podczas przenoszenia.

Tryb ognia: ogień pojedynczy
Typ zasilania: CO2 12 g
Hop-up: jest nie regulowany
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: polimer
Materiał zamka: metal
Typ magazynka: low-cap
Elementy zestawu tej repliki asg: magazynek low-cap

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl