Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika pistolet ASG Heckler&Koch P8 6 mm

Replika pistolet ASG Heckler&Koch P8 6 mm 518b54e39ff8ec97b899fee1631fb8bc
  • nowość
Cena: 409,00 zł 409.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Heckler&Koch
Kod produktu: K1-054-050

1px Opis

H&K Heckler&Koch USP P8 6 mm to budżetowa pistolet asg na CO2  o dużej prędkości początkowej, idealna dla graczy szukających sprawdzonej i niedrogiej repliki na start.


Realistyczna konstrukcja


Replika cechuje się solidną konstrukcji, wykonaną niemal w całości z polimeru.


Podobnie jak w oryginale pistolet ma powiększony kabłąk, mechaniczne przyrządy celownicze o stałej nastawie oraz szkielet wyposażony w szynę akcesoryjną pozwalającą na montaż latarki lub laserowego znacznika celu.


Rękojeść pistoletu w przedniej i tylnej części ma drobne radełkowanie, boczne panele natomiast poddano teksturowaniu zbliżonym do stipplingu wykonywanym na broni. Powyższe rozwiązania powodują, że replika dobrze i stabilnie leży w dłoni.


Wydajne zasilanie


Replika H&K Heckler&Koch USP P8 zasilana jest 12 g kapsułą CO2, montowaną w metalowym magazynku. Sprężony dwutlenek węgla nadaje wystrzelonym kulkom prędkość do 420 fps, co umożliwia celne strzelanie na dystansie ponad 20 m.


W replice zastosowano stały system hop-up, odpowiedzialny za celność i płaski tor lotu kulki. Do strzelania zaleca się stosowanie kulek o masie 0,20 g.


Markowy nabój CO2 pozwala na oddanie około 60 wyrównanych strzałów. Ilość ta jest zależna przede wszystkim od temperatury powietrza, dynamiki strzelania oraz właściwej konserwacji zaworów repliki.


Montaż oraz wymiana kapsuły są bardzo proste, wymagają jedynie wsunięcia kapsuły do magazynka oraz dokręcenia jej za pomocą wbudowanej śruby.


Magazynek na 17 kulek


Wysuwany z rękojeści magazynek mieści 17 kulek 6 mm.  Proces wymiany magazynka  jest wygodny zarówno dla prawo, jak i leworęcznych użytkowników, dzięki zastosowaniu obustronnej dźwigni zatrzasku magazynka.


Podajnik magazynka można zablokować w dolnym położeniu, pozwala na to na ładowanie kulek metodą grawitacyjną bezpośrednio z pojemnika.


Mechanizm spustowy DAO


W replice zastosowano mechanizm spustowy DAO (double action only), który umożliwia strzelanie wyłącznie z wykorzystaniem samonapinania.


Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim prosta i instynktowna obsługa, co powoduje, że pistolet H&K Heckler&Koch USP P8 6 mm świetnie sprawdzi się dla osób rozpoczynających swoją przygodę z airsoftem.


Podczas przenoszenia lub przechowywania mechanizm spustowy można zablokować za pomocą bezpiecznika skrzydełkowego, umieszczonego po lewej stronie szkieletu.

Tryb ognia: ogień pojedynczy
Typ zasilania: CO2 12 g
Hop-up: jest nie regulowany
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: polimer
Materiał zamka: polimer
Typ magazynka: low-cap
Elementy zestawu tej repliki asg: magazynek low-cap

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl