Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika pistolet ASG Heckler&Koch P8 A1 6 mm green gas

Replika pistolet ASG Heckler&Koch P8 A1 6 mm green gas 24b70bbcd783e7b7803f65de260194c5
  • nowość
Cena: 909,00 zł 909.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Heckler&Koch
Kod produktu: K1-054-120

1px Opis

Heckler&Koch P8 A1 6 mm green gas to wysokiej jakości replika na green gas, wyposażona w metalowy zamekmechanizm odrzutu blow-back oraz regulowany system hop-up odpowiedzialny za wysoką celność.


Jakość Premium


Pistolet wyprodukowała renomowana tajwańska firma asg KWA, która od ponad 30 lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości replik asg do rekreacji oraz treningu taktycznego. Heckler&Koch P8 A1 to replika wykonana z ogromną dbałością o detale, jej jakość wykonania oraz obsługa manualna praktycznie nie odbiega od oryginału, co doceni każdy pasjonat airsoftu. Model P8 to nieznacznie zmodyfikowana wersja pistoletu USP używana przez niemiecką Bundeswehrę jako broń boczna. 


Maksymalny realizm


Podobnie jak w wersji bojowej, szkielet wykonano z wytrzymałego kompozytu abs, zamek oraz lufa są powstały ze stopu metalu. Wszystkie manipulatory tj. spust, obustronna dźwignia zwalniania magazynka, zrzut zamka, bezpiecznik z funkcją decockera oraz kurek są ruchome i pełnią taką samą funkcję jak mechanizmy broni palnej. Rękojeść pistoletu ma agresywne teksturowanie oraz wycięcia na palce ułatwiające wymianę lub wyszarpnięcie magazynka w momencie zabrudzenia.


W przedniej części szkieletu znajduje się krótka szyna Picatinny, która umożliwia montaż dodatkowych akcesoriów przydatnych podczas rozgrywki tj. latarki taktycznej lub laserowego znacznika celu. Powiększony kabłąk pozwala na komfortowe strzelanie również w rękawicach ochronnych.


Heckler&Koch P8 ma stałe przyrządy celownicze z białymi oznaczeniami, co znacznie przyspiesza zgrywanie muszki i szczerbinki na celu oraz pomaga celować w warunkach słabego oświetlenia. Replika ma licencjonowane oznaczenia firmy HK naniesione na zamek oraz szkielet.


Mocny odrzut


Replika Heckler&Koch P8 jest zasilana mieszanką green gas. Sprężony propan miota kulki 0,20 g z prędkością około 315 fps i odpowiada za wprawianie w ruch metalowego zamka. Sytem gas blowk-back realistycznie naśladuje odrzut broni palnej. Strzelaniu towarzyszy solidne „kopnięcie” nadające zabawie realizmu i radości ze strzelania. Po wystrzeleniu z magazynka ostatniej kulki zamek pozostaje w tylnym położeniu, identycznie jak ma to miejsce w broni palnej. Duża prędkość początkowa zapewnia skuteczny zasięg ponad 20 m. Zamek zwalniamy poprzez wciśnięcie bocznej dźwigni lub nieznaczne odciągnięcie go do tyłu. Przeładowanie ułatwia skośne żebrowania zamka.


Blow-back jest na tyle mocny, że można go porównać do odrzutu broni bocznego zapłonu. Realizm pracy repliki dodatkowo podkreśla fakt, że po wystrzeleniu z magazynka wszystkich kulek zamek pozostaje w tylnym położeniu, informując w ten sposób o braku „amunicji”. Zamek zwalniamy poprzez wciśnięcie bocznej dźwigni lub nieznaczne odciągnięcie go do tyłu. Zbiornik na green gas umieszczono w metalowym magazynku o pojemności 23 kulek.


Bezpieczne użytkowanie


Replika ma lewostronny bezpiecznik skrzydełkowy, który oprócz blokowania języka spustowego pełni także funkcję decockera. Mechanizm ten służy do zwalniania napiętego kurka bez konieczności oddania strzału.

Tryb ognia: ogień pojedynczy
Typ zasilania: green gas
Hop-up: jest regulowany
Materiał konstrukcji/szkieletu/body: polimer
Materiał zamka: metal
Typ Blow-Back: GBB (Gas Blow-Back)
Typ magazynka: low-cap
Elementy zestawu tej repliki asg: magazynek low-cap

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl