Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej :)

tel. 324270499; tel./WhatsApp: 663499499, 665499499; info@499.pl 

Replika pistolet ASG Heckler&Koch USP .45 6mm green gas

Replika pistolet ASG Heckler&Koch USP .45 6mm green gas d004547f855b1f5b4fb8c719f2ec9cac
  • nowość
Cena: 909,00 zł 909.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Heckler&Koch
Kod produktu: K1-054-099

1px Opis

Heckler&Koch USP .45 6mm green gas to wysokiej jakości replika na green gas, wyposażona w metalowy zamek, realistyczny system odrzutu blow-back oraz regulowany system hop-up odpowiedzialny za wysoką celność.


Jakość Premium


Pistolet wyprodukowała renomowana tajwańska firma asg KWA, która od ponad 30 lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości replik asg do rekreacji oraz treningu taktycznego.


Heckler&Koch USP .45 6mm green gas to replika wykonana z ogromną dbałością o detale, jej jakość wykonania oraz obsługa manualna praktycznie nie odbiega od oryginału, co doceni każdy pasjonat airsoftu.


Maksymalny realizm


Podobnie jak w wersji bojowej, szkielet wykonano z wytrzymałego kompozytu abs, zamek oraz lufa są oczywiście metalowe.


Wszystkie manipulatory tj. spust, obustronna dźwignia zwalniania magazynka, zrzut zamka, bezpiecznik z funkcją decockera oraz kurek są ruchome i pełnią taką samą funkcję jak mechanizmy broni palnej.


Rękojeść pistoletu ma agresywne teksturowanie oraz wycięcia na palce ułatwiające wymianę lub wyszarpnięcie magazynka w momencie zabrudzenia.


W przedniej części szkieletu znajduje się krótka szyna Picatinny, która umożliwia montaż dodatkowych akcesoriów przydatnych podczas rozgrywki tj. latarki taktycznej lub laserowego znacznika celu. Powiększony kabłąk pozwala na komfortowe strzelanie również w rękawicach ochronnych.


Heckler&Koch USP .45 6mm green gas ma stałe przyrządy celownicze z białymi oznaczeniami, co znacznie przyspiesza zgrywanie muszki i szczerbinki na celu oraz pomaga celować w warunkach słabego oświetlenia.


Replika ma licencjonowane oznaczenia firmy HK naniesione na zamek oraz szkielet.


Mocny odrzut


Heckler&Koch USP .45 6mm green gas jest zasilany mieszanką green gas, wtłaczaną zbiornika z magazynku. Sprężony propan miota kulki 0,20 g z prędkością około 320 fps i odpowiada za wprawianie w ruch metalowego zamka.


Sytem gas blowk-back bardzo realistycznie naśladuje odrzut broni palnej. Strzelaniu towarzyszy solidne „kopnięcie” nadające zabawie realizmu i radości ze strzelania. Po wystrzeleniu z magazynka ostatniej kulki zamek pozostaje w tylnym położeniu, identycznie jak ma to miejsce w broni palnej.


Regulowany system hop-up praz duża prędkość początkowa wpływaja zasięg i precyzję strzałów, który wynosi ponad 20 m. Zamek zwalniamy poprzez wciśnięcie bocznej dźwigni lub nieznaczne odciągnięcie go do tyłu.


Bezpieczne użytkowanie


Replika ma lewostronny bezpiecznik skrzydełkowy, który oprócz blokowania języka spustowego pełni także funkcję decockera. Mechanizm ten służy do zwalniania napiętego kurka bez konieczności oddania strzału.

Tryb ognia: ogień pojedynczy
Typ zasilania: green gas
Hop-up: jest regulowany
Kolor: czarny
Materiał zamka: metal
Typ Blow-Back: GBB (Gas Blow-Back)
Typ magazynka: low-cap
Elementy zestawu tej repliki asg: magazynek low-cap

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl