Facebook Google Maps YouTube Blog

Znalazłeś taniej? Wyślij do nas ofertę. Postaramy się zrobić jeszcze taniej. tel. 324270499; tel./WhatsApp: 603499459, 663499499, 665499499, info@499.pl 

Robot sprzątający Dreame D10s Plus

Cena: 2 249,00 zł 2249.00
ilość szt.
1px dodaj do przechowalni
Producent: Dreame
Kod produktu: IP-RLS6AD

1px Opis

Robot sprzątający Dreame D10s Plus


Sprzątanie też może być przyjemne! Robot sprzątający Dreame D10s Plus pomoże nie tylko w odkurzaniu, ale także mopowaniu podłogi, co sprawia, że możesz zaoszczędzić czas. Tym, co go wyróżnia, jest moc ssania na poziomie 5000 Pa, która umożliwia dokładne pozbycie się zanieczyszczeń z różnego rodzaju powierzchni. Za dokładne skanowanie pomieszczeń odpowiada technologia LDS, a co więcej, wytrzymały akumulator (5200 mAh) umożliwi do 280 min pracy na jednym naładowaniu. Urządzenie ma także możliwość kontroli dystrybuowanej wody, a całą obsługę ułatwi aplikacja oraz sterowanie głosowe.


02Dreame/D10s-Plus/1


Kompleksowe czyszczenie


W walce z brudem pomoże Ci Dreame D10s Plus. Gwarantuje on, że Twoje podłogi w domu zawsze będą czyste, dzięki mocy ssania wynoszącej 5000 Pa. Co więcej, wyposażony został w gumową szczotkę, która efektywnie wytrzepuje zalegający w dywanie kurz i precyzyjnie zbiera znajdujący się na twardych powierzchniach brud. Zapobiega także wplątywaniu się włosów.


02Dreame/D10s-Plus/2


Nawigacja LDS


Robot Dreame, dle większej wygody użytkowania, wyposażony został w nowoczesny system nawigacji LDS. Odpowiada on za precyzyjne mopowanie, skanowanie i planowanie trasy. Co więcej, nie musisz obawiać się, że podczas pracy zostanie uszkodzony, ponieważ wykrywa i omija przeszkody.


02Dreame/D10s-Plus/3


Długi czas pracy i automatyczny powrót do bazy


Dreame 10s Plus wyróżnia się dużym akumulatorem o pojemności 5200 mAh. Sprawia to, że może nieprzerwanie pracować przez około 280 minut. Ponadto, gdy poziom akumulatora będzie niski, robot automatycznie wróci do stacji ładowania. Gdy się naładuje, będzie kontynuować pracę w miejscu, w którym przerwał.


02Dreame/D10s-Plus/4


Efektywne mopowanie


D10s Plus oferuje także funkcję mopowania. Pozbycie się uporczywych zabrudzeń ułatwi Ci nakładka mopująca, którą znajdziesz w zestawie. Co więcej, zbiornik na wodę sterowany elektronicznie kontroluje ilość wody, dzięki czemu nakładka mopująca będzie zawsze optymalnie nawilżona, a Ty nie musisz obawiać się zacieków. Ponadto możesz wybierać między kilkoma poziomami ilości wody.


02Dreame/D10s-Plus/5


Dostosowany do potrzeb


Aplikacja Dreamehome app pozwoli Ci na spersonalizowanie działania robota. Za jej pomocą możesz stworzyć mapę kilku pięter, ustawiać strefy zakazane, wybierać tryb pracy czy tworzyć harmonogramy sprzątania. Teraz najważniejsze funkcje masz w zasięgu ręki!


02Dreame/D10s-Plus/6


Obsługa głosowa


D10s Plus powstał z myślą o komforcie użytkowania, dlatego współpracuje z asystentami głosowymi. Od dzisiaj, aby rozpocząć sprzątanie, nie musisz wstawać z kanapy — wystarczy prosta komenda głosowa.


02Dreame/D10s-Plus/7


Stacja bazowa


Stacja bazowa, któraą znajdziesz w zestawie, automatycznie wyczyści Twojego robota sprzątającego. Tym, co ją wyróżnia, jest zbiornik na kurz o pojemności 4 l, co sprawia, że nie musisz opróżniać go, po każdym sprzątaniu.


02Dreame/D10s-Plus/8


W zestawie  • Stacja bazowa

  • Robot sprzątający

  • Szczotka boczna x 1

  • Kabel zasilający x 1

  • Narzędzie do czyszczenia x 1

  • Zapasowy worek do zbierania kurzu x 1

  • Pojemnik na wodę x 1

  • Nakładka na mopa x 1ProducentDreame
ModelD10s Plus
Pojemność akumulatora 5200 mAh
Moc ssąca 5000 Pa
Pojemność zbiornika na kurz 400 ml
Pojemność zbiornika na wodę 140 ml
Czas pracy Do 280 min
Funkcja mopowania Tak (nakładka mopująca)
Funkcja samoczyszczenia Tak
System nawigacji LDS
Funkcje Automatyczne opróżnianie zbiornika na kurz, elektrycznie sterowany zbiornik na wodę
Typ filtra EPA (RHF5)
Kompatybilność Aplikacja Dreamehome

1pxdo góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl